Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyesmi hajam van mint a...

Barbi1015 kérdése:

Ilyesmi hajam van mint a képen látható lánynak. Szerintetek megérné elkezdeni vasalni vagy jobb ha így hagyom? Mármin szerintetek szép az ilyen haj?

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg használt keratinos sampont vagy pakolást annak be vált,mik a legjobbak, ha mondjuk valakinek hasonló haja van mint nekem annak milyen lett tőle (mármin ki egyenesedett vagy csak simább lett)


[link]

content/uploads/2014/06/thumbs_65897-beach-waves-newbeauty.png.660x0_q80_crop-scale_upscale.png



2015. nov. 10. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Most néztem hogy a link nem adja be azt a képet amit akartam :/ A hajam enyhén göndör de inkább jullámos és majdnem a derekamig ér.
2015. nov. 10. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti ki nem vasalnám, de nem tudhatom neked hogyan áll. Nekem mondjuk nem tetszik a lenyalt haj, sem pedig az ha nem lehet beletúrni, mert be van lőve. A kócos hullámok a kedvenceim.

22/F

2015. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Oncer válasza:
100%
Fúúú de gyönyörű lehet! Rendszeresen ne vasald csak ha nagyon olyan kedved van(v muszály az elképzelt outfit megteremtéséhez)! Szerintem
2015. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A baráti körömben mindenki az mondja jól áll.

Csak nem tudom hogy az 'béna' ha nekem nem szög egyenes hajam van mint majdnem mindenkinek..:)

2015. nov. 10. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

de beadja a képet. rákattintotok a wp- végűre, a másik két sort meg közvetlenül mögémásoljátok, és voilá.

nekem ilyen hajam van, ilyen hosszú is, és nem vasalom csak ritkán. szerintem izgalmasabb mint az egyenes haj, főleg hogy mindenki egyenesen hordja manapság.

2015. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szebb mint az egyenes.
2015. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó akkor beadja a képet 😊
2015. nov. 10. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne béna?! XD Miért kéne bárkit is utánoznod?!Örülj neki hogy természetesen ilyen szép! Ez nevetséges. Ha azt mondják jól áll, és neked sincsen bajod vele akkor nem is értem hogy fordult meg a fejedben hogy kivasalod. Meg hát ha a divatot követed is, én inkább azt látom hogy mindenki hullámosra süti a haját.

Ha unod anélkül is feldobhatod hogy tönkretennéd. Dobj bele pár fontot vagy mit tudom én...de ne cseszd el.

2015. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wow. Ez gyönyörű. Ne rontsd el kérlek. :)
2015. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!