Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegyek eltüntetése, vagy...

Anyajegyek eltüntetése, vagy halványítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az volna a kérdésem, hogy valahogyan ellehet-e tüntetni, vagy legalább halványítani az olyan anyajegyeket, amelyek a bőr alatt vannak? Tehát nem kiálló, amit műteni kell, hanem ami a bőr alatt van. Elég sok van rajtam, és picit idegesít. Köszi előre is!



#bőr #anyajegy #eltüntetés #halványítás #anyajegy halványítás
2015. nov. 11. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az anyajegyet tilos piszkálni és kenegetni, akkor is, ha a bőr alatt vam, ugyanis ugyanolyanra meg tud nőni, mint azok, amik eleve púposak. Tapasztalat.
2015. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia en fokhagymat raktam ra amit ossze nyomtam ...valamennyire el halvanyult de utanna ra 1 hetre ugyan olyan lett ...nekem a hatamon van egy nagyon nagy es emiatt nem merek furdoruhaba lenni...szegyenlem de nagyon...sotet is ...nem akarom leszedetni mert abbol is csak baj lehetne...annyit akarok en is h leglabb el halvanyuljon :/

16/L

2016. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!