Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebayrol kínai porus tisztito...

Ebayrol kínai porus tisztito maszkot hasznalt mar valaki/merjem kiprobalni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 12. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Üdv,

Ez nem kínai, hanem koreai termék.


A koreai kozmetikumok köztudottan csodálatosak. Természetes összetevőkkel dolgoznak, nincsenek parabenek, állatkísérletek stb.

Linkelek neked egy tesztet az általad írt termékről, amit egy magyar beauty blogger csinált:

[link]


Én mindenképpen ajánlom. Nagyon sok féle koreai terméket használok, és mindet imádom. Ez a maszk is szerepel a kívánságlistámon!

2015. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi ,rendeltem is :)
2015. nov. 13. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
:)
2015. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem van,bár nem ez amit te linkeltél. Én 600ft-ért vettem,és láttam egy magyar oldalon (nem magán személytől) aki 5000ft körül árlja! Horror!

Amúgy nekem használ a maszk :)

2015. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szaunaba jarok hetente minimum egyszer es regetegrt szexelek a baratommal, szolariumozok rendszeresen es ezektol szep a borom. Ilyen maszkokat sose hasznalnek.
2015. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mennyi ideig vagy a szanunaban ?

mennyi alkalomml egy heten kb?/sex/

2015. nov. 14. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
szoli sem egészséges rendszerességel
2015. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kis mértékben lehet, hogy szépnek tűnik a bőr a szolitól. Nekem sajnos nem lehet, mert anyajegyeim vannak.

De a mitesszerek úgysem tűnnek el tőle.


A szauna jót tehet, mivel a gőzölés is segít a nyomkodásban.

2015. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!