Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat tegnap délután...

A hajamat tegnap délután mostam meg de már zsírosodik és ahogy megdörzsölöm a fejbőrömet büdös az ujam zsir szaga van mintha mar 2 hete nem mostam volna meg. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsirosodik a hajam.
2015. nov. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen extrém zsírosodásnak oka van, ki kell deríteni, hogy mi.
2015. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes összetételű sampont, hajápolókat használsz? Ha igen és egészségesen is élsz akkor menj orvoshoz, mert ez nem normális.
2015. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez a baj, hogy ilyen gyakran mosod. A hajad hozzászokik és így persze, hogy bezsírosodik. Csináld úgy, hogy ha zsíros akkor összefogod és ha otthon vagy hétvégére se nagyon mosd meg ha nem mész sehova. Szoktasd rá hajad, hogy több ideig bírja :D :)
2015. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a büdösödés volt rossz, nem is büdös volt, inkább használt, mint mikor télen a sapiba beizzad a fejed. Na, nekem ezt csak a Head & Shoulder szüntette meg, azóta az ára miatt felváltva használom egy másikkal, de a H&S tényleg jó.
2015. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!