Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Változtatni akarok a hajszinem...

Változtatni akarok a hajszinemen és a fazonon. Ötlet?

Figyelt kérdés

Eredetileg ilyen sötét barna hajam van... volt már szőke,szőkés barna,rózsaszín melír + szőke,szőkés barna,vöröses piros és most ilyen barnás vörös de nem tudom mi lenne az ideális meguntam a mostani hajszínt a szőke nagyon igényes mindig festeni kell,feketét egyáltalán nem akarok az túl sötét a bőrszínemhez... valami tippet adhatnátok ?:)


Ami a fazont illeti most egyenes kb. hátközépig érő hajam van :) (barna szemem van)


Normális választ,kérlek:) Köszönöm előre is :)


2010. márc. 19. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
képet nem tudsz adni magadról(arcforma, stb. miatt)?? mert így elég nehéz mondani olyan hajat, ami jól is állna...
2010. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tönkre teszed/tetted a hajad... nekem is ugyan ilyen színűek voltak, vagyis rózsaszín melír nem volt, de ettől függetlenül nekem a hajam kárára ment ez a sok festés... hagyd a hajad a természetes színében és hagyd hadd nőjön. 18/L
2010. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Festethetnél eggyel világosabb hajszínt,mint az eredeti-bele sok csokibarna vagy élénkebb vörös tincs vagy mindkettő.

Szerintem nagyon jól tud kinézni, nem is kellene havonta festni/melírozni.

2010. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.

nem nagyon vagyok híve a saját kép feltöltésnek :) bocsi

körbe néztem google-n az arcformákra és [link] (ez az amit úgy találtam, hogy hasonlít az arcomra,ilyen kerek fejem van:D)


Kösziii a válaszokat :)

2010. márc. 20. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha sötétet nem szeretnél, akkor az eredetinél kb 2 árnyalattal világosabb középbarnát v világosbarnát ajánlanék, azzal nem kell sokat szenvedni, nem is annyira sötét... A lényeg, hogy minél közelebb van egy hajszín az eredeti hajszínedhez, annál kevesebb gond van vele (nem teszi annyira tönkre a hajad, ritkábban kell festeni...stb)

Rengeteg árnyalat van ezeken belül is. Szerintem a szőkét felejtsd el, mert nagyon csúnya egy sötéthajú lánynál már a fél cm-es lenövés is...

2010. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A lényeg, hogy minél közelebb van egy hajszín az eredeti hajszínedhez, annál kevesebb gond van vele (nem teszi annyira tönkre a hajad, ritkábban kell festeni...stb) " ugyan úgy tönkre teszi a haját. Nekem közel áll a sötétbarna a hajszínemhez és amikor befestettem akkor elkezdett hullani, hm.... sok kicsi sokra megy, hiába nem festi a haját havonta, attól még károsítja azt. Szerintem ne fesd be. Egyébként is 1-2 árnyalattal sötétebb vagy világosabb, akkor már miért nem az eredeti hajszíned marad meg?

na jó ezt nem értem. én nem akartam ezzel rosszat, szerintem nem mondtam ezzel hülyeséget, sőt...

18/L

2010. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hmm... igazatok van

bár lehet az is jó lenne ha nem festeném be...csak olyan türelmetlen vagyok hogy megvárjam hogy lenőjön :) na mindegy :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 21. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi én is az vagyok, de nézd meg azokat a lányokat akiknek szép hosszú hajuk van és nem festik, ha látod őket jusson eszedbe, mennyivel jobb lenne az a haj, mint a festett, hisz vegyszerezed a hajad ismét.. Pláne amikor kezd lenőni, az sem egy szép látvány. Én most teljesen leálltam a festéssel, mert túl kínoztam már a hajam, nem érdemli meg, és én sem, hogy csúnya, töredezett (végű), roncsolt hajam legyen.

Remélem tudtam segíteni :) büszke leszek rád, ha nem fested :P majd írd meg, hogy döntöttél :)

2010. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem meg van:)

Levágatom a hajamból azt a részt ami nagyon töredezett :) és a festést hanyagolom egy kicsit :)

Köszönöm a válaszokat!:)♥

2010. márc. 25. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!