Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes barna hajra jó a...

Természetes barna hajra jó a festett szőke hajra való balzsam? Ha rendszeresen használom mire számítsak?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon sietett a boltban és elnézte a balzsamot. Festett hajra vagy festett szőke hajra hozott balzsamot. Nos az én hajam sötét barna és sosem volt festve. Anya azt mondta szerinte nem lesz baj, ha használom, de szeretnék biztosra menni. Sokat vasalom a hajam, mert nagyon semmilyen az állaga, száraz, nagyon dús, amit utálok. Hosszú is. De nem szép, mert száraz és vannak benne hullámok is, de mikor meg kifésülöm a hullámokat egyszerűen borzalmas. Kipróbáltam ezt a balzsamot és sokkal simább a hajam tőle, bár nem az én haj tipusomra van. Járt már így esetleg valaki,mint én? Ha rendszeresen fogom használni a balzsamot, mire számítsak? Vagy inkább vegyek valami másat rá? Előre is köszi a segítséget.


14/L



2015. nov. 14. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A szőkített hajra való intenzívebben ápol. Bajt nem csinál.
2015. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod:)
2015. nov. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!