Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a hajamról a...

Hogyan tudnám a hajamról a festéket lenöveszteni a leggyorsabban és "legszebben"?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve festem a hajam, eddig vöröses volt, most inkább vadgesztenye. Már 1 hónapja nem festettem be. Nem szerettem azt a régi se-színét, de mára már rájöttem, hogy a hajfestékben nagyon sok a káros anyag, amit nem lehet egy élethosszig a szervezetbe juttatni következmények nélkül.


Gondoltam arra, hogy havi 1-2x kimosható festékkel festem, addig, ameddig a hajam végéig le nem nő a vadgesztenye szín, és akkor legutoljára kifakul belőle a kimosható festék, és látható lesz teljes hosszúságában az eredeti hajszínem. Ez vajon jó ötlet? Ennyi "mérgezést" még bevállalnék :D


Esetleg egyéb ötlet?


Szerintem nagyon igénytelen lennék lenőtt hajjal :S Drasztikus hajvágást nem tervezek!!


Köszönöm 18/L


2015. nov. 18. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj hajradírt, leszedi a hajfestéket. Habár ezt jobb fodrászra bízni.
2015. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ricinus olajat kenj rá pár órára és csináld meg mondjuk hetente. nekem teljesen eltűnt a fekete tartós festék a sötétszőke hajamból 1-2 hónap alatt így, mikor ezt még nem tudtuk barátnőm ápolásnak rakta az övére, na csak úgy csorgott a barna festék a hajából amikor kimosta, idegbajt kapott kb :D
2015. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet mindenkinek :) Akkor kipróbálom a ricinus pakolást. (nem kísérletezgetek a hajradírral)


C-vitaminos por-pakolásról is olvastam... azt sima aszkorbinsavval is meg lehet csinálni, szerintetek??

2015. nov. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!