Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem már sose lesz szép,...

Nekem már sose lesz szép, sima fenekem?

Figyelt kérdés
Kamasz koromban kezdett pattanásos lenni a fenekem. Máshol szerencsére nem. Azt hittem, a kamasz kor elmúltával a pattanások is el fognak tűnni, de nem így lett. 21 éves vagyok. El fog múlni? Annyira zavaró. Mit tegyek?
2015. nov. 19. 07:32
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmi akadálya, hogy ugyanúgy kezeld, mintha az arcod lenne pattanásos. BHA hámlasztót nyugodtan kenhetsz oda, vagy akneroxidot, ill. egyéb pattanáskezelőt.
2015. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, én 23 vagyok és ugyanez a gondom, főleg a szőrtelenítés miatt szívás. semmi, de semmi nem vált be, kivéve egy alverde levendulás testápolót, ami tavaly volt egy ajándékcsomagos LIMITÁLT kiadás, már sehol nem látom. ez sem szüntette meg, de ez az első, ami egyértelműen segített. még van belőle így nem tudom milyen lesz utána, de őszintén szólva a régi sötét foltos hegek miatt nem nagy különbség ránézésre, csak tapintásra. ha bármi beválik, szólj mindenképp! kitartás!!

ja és nekem az egész lábam iszonyatosan hajlamos kipattogásra, gyanta, epilátor kilőve, csak a borotvát tudom elviselni, de a combom hátsó fele így is mindig tiszta pötty :(

2015. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!