Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsot kérnék, van valami...

Tanácsot kérnék, van valami bevált módszert hajhullás ellen? A tapasztalatoknak nagyon örülnék!

Figyelt kérdés

Kimutatta a vérképem úgy 1-2 éve, hogy vashiányos vagyok, az orvos szerint a hajam ezért is hullik annyira. Nagyon dús, vastag és erős szálú, de ennyi idő eltelte után kezdek megijedni, mert elég drasztikusan hullik, hiába nem látszik rajta.

A Revalid kapszula nem segített... úgy döntöttem, elkezdek szedni vastablettát. Tudtok mellette valami bevált gyógyszert, hajpakolást vagy egyebet?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd el szedni a Maltofer tablettát (csak vényre kapható és nagyon jó) és mellette használj Bánfi sampont és hajszeszt.A szaga nem túl jó de viszont nekem bevált.Én is ezzel küszködök mint te.
2010. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vastabletta csak akkor hat, ha az fel is szívódik a szervezetedben, ha nem így lesz csak felhalmozódik és a vas nem ürül ki .. Szedj mellé C-vitamint, mert az segíti a felszívódást. De nem lehet, hogy ez csak "tavaszi" hajhullás?
2010. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, az első felhasználó által megemlített Bánfi hajszeszt méltatnám én is, apukám azt használ egy ideje és tényleg jó.
2010. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!