Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a hosszú bob/lob...

Tapasztalatok a hosszú bob/lob hajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg a hátam közepéig ér a hajam, tehát elég hosszú. De sajnos vékony szálú, gyorsan zsírosodik és nagyon idegesít sokszor, azon gondolkodom, hogy levágatom ilyenre:

[link]


[link]


Szerintem jól állna, és ha meg is bánnám, a hajam egész gyorsan nő.:) De ez a frizura félek, nagyon időigényes, és magamnak nem tudnám jól beállítani. Esetleg van tapasztalatotok?



2015. nov. 23. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanezt a kérdést akartam kiírni, de mivel nagyon hasonló lenne, ezért nem teszem. :D

Nekem is hosszú vékony szálú hajam van és már baromira idegesít sokszor, úgyhogy még mostanában szeretném én is levágatni hasonlóra. Szerinted ha szív alakú az arcformám, de nagyobb az orrom, akkor az befolyásolja, hogy a rövidebb haj mennyire áll jól?


Nekem valami ilyesmi a cél:

[link]


[link]


Kb. így nézek ki, csak széles egyenes orral, ami előrefelé is eléggé hegyesen kiáll.

[link]


Szerintem a beállítása nem nagy kaland, ha te ilyen biztos vagy magadban, mindenképp vágj bele :)

2015. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, egy sorstárs.:D

Szerintem jól állna neked, hisze annak a lánynak is ilyesmi haja van, akit elküldtél, hogy hasonlítasz rá.:)

Akkor én szerintem levágatom, de azért várom a véleményeket.:)

És legyél te is bátor, biztos, csinos lennél azzal is!;)

2015. nov. 23. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást :) Akkor úgy látszik egyszerre "vágunk bele" szó szerint :DDD
2015. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én tavaly vagattam le decemberben ekkorara. azóta nem vagattam, csak 1-2cmt, most mell közepéig ér :) de igazából megint gondolkozok rajta, hogy levagassam.

tetszett, könnyu volt kezelni. de hosszabb hajjal tény, hogy több mindent lehet kezdeni, de pl nekem a rövidebb hajban megmaradtak a hullamok, míg most kirugja magát a hajam lakk nélkül.

szerintem jó döntés:) sokan vágatnak ilyen stílusút. a short bob már kevesebb mindenkinek áll jól, de sztem ez olyan joker, sok mindenkinek jól áll :)

2015. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont 3 hete vágattam le ilyenre a hajam!!! :D


Egyébként a fodrász nekem azt mondta, hogy ez az egyik legjobb választás, mert ez az egyik "legigénytelenebb" hajfazon, akkor is jó ha nem csinálsz vele semmit, vagy ha növeszted.

2015. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne vagass olyan hajat amit nehéz beallitani mert csak a fodrász tudja olyanra beallitani amilyen a kepen
2015. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Levágattam ma a hajamat így, és vegyes érzéseim vannak. Rövidebb lett, mint ahogy szerettem volna, de sajnos elszaladt a fodrásszal a ló. De ettől függetlenül jól áll, nagyon tetszik, sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam. Nagyon várom, hogy nőjön még 3-4 centit, akkor lesz az igazi, de nem bántam meg. :D A fodrászom is azt mondta, hogy könnyű kezelni, aminek nagyon örülök. Amint nő kicsit, tökéletes lesz.
2015. dec. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!