Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki HIFU kezelésen...

Volt már valaki HIFU kezelésen? Mik a tapasztalatok rövid és hosszú távon? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Szemkörnyéken szeretném igénybe venni, olyan budapesti helyet keresek, ahol rendesen (megfelelő lövésszámmal) elvégzik az eljárást akkor is ha olcsóbban, kuponnal vásárolom meg a szolgáltatást.

2015. júl. 4. 07:51
 1/6 anonim válasza:
Voltál végül? Meg vagy elégedve az eredménnyel? Mennyibe került?
2015. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam július közepén, megkaptam a szükséges lövésszámot, majd vártam az eredményt, ami ugye több hónap. 2-3 hónap után vettem észre minimális változást, ami nálam a felső szemhéj megereszkedésénél volt a legkritikusabb. Nos, talán egy icipicit jobb lett a helyzet, de semmi csodát vagy átütő dolgot nem tapasztaltam. Akciósan 35 ezerért vettem (kaptam ajándékba) a kezelést a páromtól (szemkörnyékre és homlokra), de ha rágondolok, hogy ezért a majdnem semmi változásért az eredeti árat fizettem volna, hát igen nagy pénzkidobásnak tartanám.
2015. nov. 14. 08:31
 3/6 anonim válasza:

Köszi, hogy leírtad.

Állítólag van különbség az olcsóbb és drágább kezelés hatékonysága között. Az olcsóbbat kozmetikus végzi. A több száz ezreset meg bőrgyógyász.

Jó tudni, hogy az olcsó nem sokat ér. :(

2015. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a Beauty&Balance Szépségstúdióban voltam a XI. kerületben. Eredetileg ott 100.000 Ft a kezelés, én akcióban vettem, így nem mondanám olcsónak. A gép számolja a lövésszámot, az alapján tökéletes ellátást kaptam, még egy kicsivel többet is lőttek, mint a szükséges/elvárt mennyiség, aminek akkor utánanéztem. Nem tudom, mi lett volna, ha máshol csinálják, de azt is olvastam erről a kezelésről, hogy eltérő módon hat a z emberekre, nem mindenkinél produkál látványos eredményt.
2015. nov. 28. 08:21
 5/6 anonim válasza:
Szia! Milyen géppel csinálták a kezelést? Hogy hívták aki kezelt? Csak mert ég és föld egy rossz és egy jó gép hatása.
2016. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2016. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!