Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan fiúról aki sok kozmetikumot használ?

Figyelt kérdés

Én vagyok az és már több haveromtól is megkaptam hogy tuti meleg vagyok...


szóval szoktam járni kozmetikushoz arctisztításra, ő javasolta hogy használjak archidratálót használom azt.

használok még ajakbalzsamot, testápolót, arcradírt, arctonikot, kézkrémet.

23 vagyok.



2015. nov. 26. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
ja meg manikűröshöz is járok.
2015. nov. 26. 18:20
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem metroszexualis a helyes neve a dolognak.

A kozmetikus a problémás pattanásos bőrre még -oké, de azert a manikűr már sok.

Alapvető körömápolást mindenki meg tudja csinálni magának otthon is.

2015. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök oké vagy. Nincs eezel probléma.
2015. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na most akkor döntsd már el, hogy kozmetikushoz jársz vagy otthon kezeled magad...


Az még tök oké, ha mondjuk pattanásos a bőröd vagy gyorsan zsírosodik és zavar és ezért csinálod az arctisztítást. De emiatt kozmetikushoz menni... Én nőként sem járok manikűröshöz, azért nem kell ahhoz iskola, hogy magadnak meg tudd csinálni normálisan a körmeid.


Szóval vagy túlontúl kényes vagy, vagy csak szimplán nem tudod magadnak megcsinálni, ami azért 23 évesen csöppet gáz.

2015. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát inkább lusta vagyok a körmöm megcsinálni, most azt a 1500 at nem sajnálom csajtól, a kozmetikus meg mindig monja hogy mikor mennyek vissza múlt héten voltam és azt mondta hogy majd tavasszal mennyek.
2015. nov. 26. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
23 évesen arra van eszed, hogy kozmetikushoz, manikűröshöz járj, de egyetlen mondatot sem tudsz leírni normálisan. Gratulálok, te egy igazi IQ-fighter lehetsz.
2015. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Én nő vagyok, és nem tudom megcsinálni a körmöm. Mármint kifestem, de ez a bőrvisszatolás, meg keményedés leszedés... ha már van, aki olcsón és szépen megcsinálja, miért én csináljam rondára?


Na, mindegy. Nekem ez a metroszexuális elnevezés sem tetszik. Konkrétan az, hogy külön nevet kellett adni azoknak a férfiaknak, akik nem büdös disznók.


Nem tudom, ki szerint szexis és férfias a cserepes száj vagy az érdes, száraz bőr.

2015. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi probléma nincs.

Ajakbalzsam - legalább nem kiszáradt, cserepes a szád. Arcradír, tonik, stb - tiszta , egészséges bőr, ezzel sincs semmi baj, nem is szép egy mitesszeres, ragyás arc. Testápoló - ezzel sincs baj. Kézkrém - az én "favágó' pasim is használ hidegben, mert véresre repedne a bőre enélkül.


Amíg nem fested a szemed, a szád, meg a körmöd, addig sztem ezt tök oké.

2015. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel probléma, szerintem az igényes megjelenéshez ez hozzátartozik. Szép köröm, szép arcbőr, teljesen oké. Nem ettől lesz valaki kevésbé férfiasabb szerintem, csak ápoltabb :) Én próbálom a barátomat rászoktatni legalább az arclemosóra meg télen arckrémre, de nem mindig hajlandó használni, lehet, hogy ő is úgy gondolkodik, mint a haverjaid.
2015. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!