Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem nő a hajam, mit tegyek?

Nem nő a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem festem, nem vasalom, még a hajszárítózást is csak szükséges és elengedhetetlen esetekbe vállalom be, és fél éve lett vágva belőle a töredezett szálak és azóta jó ha nőt 10 cm-t. Vitamint szedek és mégis olyan. Sőt az utóbbi időben hullani is elkezdett.

2015. nov. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben a haj havi egy centit nő...neked fél év alatt tíz centit...
2015. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 havonta menj fodrászhoz és vágass a végéből kb másfél centit. Illetve ricinusolaj pakolás is sokat segíthet. Nem írtad, hogy most mekkora, de ha hosszú, akkor lehet az is, hogy azért nem nő, mert ekkora súlyt bír el a fejed. Vagy szimplán csak ilyen a genetikád.


Régen nekem is alig akart nőni, pedig csak néha vasaltam. Most festem, vasalom, formázom, mindig babrálom és nő mint az állat. Két hónap alatt 2 centit simán lenő, kb így is szoktam fodrászhoz menni, hogy azt vágja vissza a végéből. Vagy csak azért tűnik fel, mert látszik a lenövés.

2015. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Örülnék ha nekem fél év alatt nőne tíz centit...
2015. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 10 cm növekedés teljesen normális, semmi baj a hajaddal. Ha hullik menj orvoshoz. Habár lehet ezt is csak túlképzeled... ha napi több mint 100 szál hullik ki, akkor menj orvoshoz. Ennél kevesebb az normális.
2015. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!