Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal, ha...

Mit csináljak a hajammal, ha száraz, ugyanakkor zsirosodik, hullik?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem 19hetes terhes vagyok,kb 6hetente melirozva van.Minden hajmosásnál (heti 3-4alk.)használnom kell hajpakolást,különben egy szénakazal lesz a hajambol!Segitsetek!
2007. nov. 8. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia


én 27 hetes terhes vagyok és az én hajam is zsírosodik, én nem festetem de száraz a vége. én a balzsamot csak a végére teszem, és méz balzsamot használok.


próbáld ki

2007. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
terhesen nem javasoljak a festest meg a melirt mert a kemiai anyagok a szervezettedbe jutnak,legalabbis itt bolognaban az osszes fodrasz erre hivatkozik es nekem senki nem vallalta.kerdezd meg a fodraszod hogy melyik a legjobb sampon vegyes hajra.en sajnos nem tudom otthon milyenek vannak,itt egy aloe verast es gyogynoveny alaput hasznaltam,es vannak gyogyszertarban kaphato cseppek meg olajok amiket vettem.szerintem otthon is van ilyen.
2007. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Most akkor száraz vagy zsírosodik? Ha mindez együtt valahogy mégis akkor csak egy valamit tehetsz ... köszönj el szépen a hajadtól! Akkor minden megoldódik.
2007. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!