Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A méz hatásos a mitesszerekre...

A méz hatásos a mitesszerekre és a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Ha bekenném a problémás területet?

2015. nov. 28. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
menj kozmetikushoz!
2015. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Túl drága és szétkeni a fejem minden szarral, meg nem olyan súlyos, de ha meg jelenik egy kettő azért egy ember se olyan bolond, hogy elmenjen!!
2015. nov. 28. 11:46
 3/11 A kérdező kommentje:
És én a természetes pakolásokat szeretem
2015. nov. 28. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
mézzel önmagéban semmire sem mész
2015. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek hozzá, hogy hatásos legyen??
2015. nov. 28. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

ezek szerint én bolond vagyok, mert éve óta 2-2,5 hetente járok, havi 9000 forintom megy így el rá, szemöldökszedéssel...amúgy biztos van valami hatása, hiszen múlt héten a buszon megkérdezte a sofőr, hogy diákjegyet kérek-e pedig 38 éves vagyok ;)


amúgy egy normális kozmetikus nem szart ken a fejedre

2015. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ha van 3 pattanásod nem kell kozmetikushozjárni!Ja és a szemöldök szedés nem ide tartozik!!
2015. nov. 28. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
A méz gyulladáscsökkentő, szóval jó a pattanásokra. De ettől még nem fog megszűnni a probléma, mert valami okozza a pattanásokat, és ezt az okot kéne megszüntetni, egészséges életmód legyen az első.
2015. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egészségesen táplálkozom, cukor mentesen, ezért nincs olyan sok pattanásom, csak kérdeztem ha megjelenik egy kettő pattanás azt bekenhetem-e mézzel, hogy fertőtlenítse és,hogy hamarabb elmúljon
2015. nov. 28. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem voltam az otthoni pacsmagolás híve, viszont kipróbáltam heccből a mézes-fahéjas pakolást és nekem leszárított a pattikat, pedig nekem sincs sok.

Kb 1 evőkanál mézhez tettem annyi fahéjat, hogy ne legyen sűrű, de azért ne is kezdjen lefolyni, felkentem és kb 10 perc után lemostam langyos vízzel. De azt is csinálhatod, hogy este, lefekvés előtt keversz ki ebből kevesebbet, csak a pattikra kened és reggel mosod le. Persze ilyenkor tegyél törcsit vagy valamit a párnádra, hogy ne legyen cuccos.

2015. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!