Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett feketebol vissza az...

Festett feketebol vissza az eredeti sotet szoket? Szakertok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy 1 eve festem a hajam feketere nagyjabol 8 alkalommal volt festve, de halalosan unom es elegem van belole! Nagyon hosszu a hajam majdnem a derekamig er, joval mell ala es eleg dus is nem karosodott, a vege is szep. Nem szeretnem levagatni rovidre :( kerdesem, van e olyan modszer (termeszetesen nem hazi, a sporolas nem az elsodleges most) amivel esetleg nagyon kimeletesen alkalmankent fel vagy 1 arnyalatot lehet vilagositani rajta akar 2-3 hetenkent? Az se baj ha a procedura nagy reszeben beazonosithatatlan hajszinem lesz es eltart fel evig, nincsenek irrealis elvarasaim, illetve ha a vegere esetleg epp hogy csak mellig le kell vagni a hajam, annyi meg belefer! Jart mar valaki hasonlo cipoben? Ismertek fodraszt, aki meg tudna csinalni? A valaszokat elore is koszonom!
2015. nov. 29. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:

hajradír ès hajkoktèlozás.teljes szivatást be ne vállalj.esetleg c vitaminos világítás.

a c vitaminos világositas ès a hajkoktèlozás mukodik,en itthon próbáltam.a hajradirt nem probaltam.dmben is lehet kapni

en nem biznam fodràszra, ők általában szivatást javasolnak,arra meg mindenkinek mashogy reagal a haja,van akinek gond nélkül kibirja,van akinek tönkreteszi.

de biztos van fodràsz aki elvallalja kimeletes modon.

2015. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
C-vitaminos pakolás, vagy koktélozás. Esetleg 9%-os oxival mindig 2 árnyalattal világosabb festékkel festeni az aktuális színénél. Mindhárom eltarthat fél évig is, ha van türelmed hozzá, de inkább ez, mint a két alkalomból leszívott hajat vállig levágni, mert tönkrement, küzdeni a töréssel, míg a leszívott rész le nem nő (centinként le nem lesz vágva) , majd újra növeszteni.
2015. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hajradír ès hajkoktèlozás.teljes szivatást be ne vállalj.esetleg c vitaminos világítás.

a c vitaminos világositas ès a hajkoktèlozás mukodik,en itthon próbáltam.a hajradirt nem probaltam.dmben is lehet kapni

en nem biznam fodràszra, ők általában szivatást javasolnak,arra meg mindenkinek mashogy reagal a haja,van akinek gond nélkül kibirja,van akinek tönkreteszi.

de biztos van fodràsz aki elvallalja kimeletes modon.

2015. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen egy cipőben járunk, kivéve, hogy én már visszakaptam az eredeti méz/aranyszőkém. Először szerintem elmesélem a történetem, aztán elmondom, hogy ezekkel a tapasztalatokkal a hátam mögött, szerintem mit tennék, ha "újrakezdhetném".


Szóval ott álltam derékig érő FEKETE hajjal, és szerettem volna visszakapni az eredeti mézszőkém. Az első az volt, hogy egy ColourB4 nevű terméket vettem, ami azt ígéri, hogy megtisztítja a hajat a festéktől, és visszaadja az eredetit. SENKINEK NEM AJÁNLOM SOHA. A hajam egy felismerhetetlen vöröses barnás, inkább réz színű árnyalatot kapott, naivan vettem egy második dobozt is, ugyanis a hátoldalon azt ígérték, hogy ha az első alkalom nem is, a második tuti hat. (Amúgy a szaga mint a záptojásé.)Nem maradt más, mint a hidrogénezés. Nekem alapból is kicsit törött volt a vége, plusz a ColourB4 nagyon megviselte, szóval félve hívtam fel a fodrászomat, hogy baj van. Nagyon izgultam, mert féltem, hogy le fog égni a hajam. Mivel már a colourb4tól, elég világos rezes volt a hajam, a fodrászom egy lépésben kiszőkítette hidróra, aztán az eredeti hajszínemtől egy árnyalattal sötétebbre festette, hogy ha az alatta lévő hidro szőke ledobná a festéket, akkor se világosodjon nagyon ki. A szín jól sikerült, de a jelentősen károsodott, annyira, hogy vizesen KI SEM TUDTAM FÉSÜLNI! Szóval bele kellett törődnöm, hogy levágatom a hajam. Kulcscsontig vágták, és borzasztó volt. Gyűlöltem. Azóta megnőtt, megint derékig ér, gyönyörű, egészséges.


Amit a mai tapasztalataimmal tenném.


Fognám, és havi 1x szőkíttetném, amíg el nem érek egy elég világos színt, hogy rákenjem a saját hajszínem. Közben mindig vágatnék egy centit, az esetleges "leégett" hajvégből. CSAK natúr samponokat és balzsamokat használnék, amit én nagyon tudok ajánlani a Rocher samponja festett/száraz hajra, és az Aussie miracle shine balzsamja. Emellé az inecto kókusz olaja, minden mosás előtt, után, hőkezelés előtt után. Amikor kijön egy világos szín, ráfestetném a hajszínemmel tökéletesen megegyező színt. Ha a hajam jól bírná lehet, hogy havi 2x is világosítanám, de sosem hagynám, hogy egy centinél több elseprűsödjön, mert a poklot jártam meg.


Remélem segített a történetem (az a mit NE csinálj kategória :D) és a tanács is remélem segített:)

2015. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Hasznos dolgokat irtatok. Az lenne meg a kerdesem hogy nagyon vallalhatatlanul randa lesz az a bizonyis "koztes" hajszin? Amikor leno a sajatom es a tobbi meg az enyhen leszivott voroses sarga vagy ki tudja milyen es erre a "mixre" gondolok? Tehat leszivatasnal, ha havi egyszer szivatom gyengen akkor szinte biztos hogy nem lesz egyenletes igaz?
2015. nov. 29. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz szép, de ha oxival csinálod és egyenletesen kened le, akkor legalább nem lesz foltos. A koktélos dolgot nem próbáltam, nem tudok róla nyilatkozni :)
2015. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mivel 8szor volt csak festve,en mindenkepp koptatnám,nem szivatnám.lásd c vitaminos vilagositas.

a köztes szín szivatásnál vöröses narancssárgás,itt ott fehéres..nálam ilyen volt anno.sapiban mentem utcára:D

2015. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem vörösesbarna-vörösesszőke-rikító csibesárga volt az átmenet, amit piros bemosóval lepleztem. Tudjátok 4-6 mosásossal, ami nem hatol a hajba, és maradéktalanul kikopik. Nekem tetszett a piros hajam, és bár ajánlgatták a barnát, az úgysem fedte volna eléggé a rókavörös színt, illetve a rézvöröset, de pont azt nem akartam, hisz eleve rezes undormány volt. Nem mondom, hogy kövesd a példám, és színezgesd bemosóval a hajad, főleg pirossal, de nekem ez vált be arra, hogy emberek közé merjek menni, és tükörbe tudjak nézni - mármint nem sírva, hanem vigyorogva, hogy de bolond egy nőszemély vagyok, hogy vörös lettem! :D Meg kell mondjam, majdnem az is maradtam, de nem azért, mert nem kopott ki, hanem mert imádtam, csak ugye lebeszéltem magam, hisz az volt a cél, hogy ne fessem többet a hajam.

Ha bármelyikőtöket érdekli, Joanna ribzlipirosat és málnapirosat kevertem, de nem vállalok felelősséget az eredményért, vagy a kikopásért, nekem bevált, de ez semmire nem biztosíték, jól át kell gondolni.

2015. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sok segitseget kaptam toletek, de gondoltam leirom a tapasztalataimat, hatha segitek ezzel valakinek, ha ide teved! Nos 2 hete voltam fodrasznal es 1-0 as feketere festett hajambol egy alkalommal csinalt 5-os szinmelysegut! Az elerni kivant szin 8as! Na most teljesen leszivta az egeszet DE! a hajamnak az eg vilagon semmi baja nem lett nem tort le, nem szaradt ki, sot mintha azota meg puhabb is lenne! Olaplex nevu szert tette ra es redken hajszinezovel szinezte be (ezt muszaj volt mert eleg foltos lett, reven hogy eleg hosszu a hajam es evek ota otthon festegetem hol rengeteg festek kerult ra hol alig valami) egyebkent szivatas utan meg a 6os szinmelyseget is elerte! Ez a redken nevu szinezo apolo is, 20 percig volt a fejemen, az olaplex 10 percig. En nem hittem hogy sikerul es nem lesz baja a hajamnak, foleg hogy egy lepesben tobb mint 4 arnyalatot vilagosodott. Legtobbetek tapasztalataibol gondoltam hogy biztosan leeg a hajam stb. De nem! Es a legfontosabb, nem vagyok anyagias, de ez bizony annak koszonheto hogy mesterfodrasz csinalta a hajamat azt mondta a lany, hogy a szinkorrekciot nem is bizzak masra, es bizony 32 ezer forintba kerult. Nem vagyok mariasi huncut, de ugy voltam vele ezen nem fogok sporolni! Es lass csodat, rohadtul megerte! Olcso husnak hig a leve, ez bizony igaz! Meg mindig derekig er a hajam, teljesen egeszseges es ugyanolyan dus, mint volt! Viszont az en hajam strapabirobb az atlagnal azert sok mindent kibirt, a fekete elott platina szokere volt szivva 1 evig. De amint latom legtobben arra panaszkodnak, hogy tokeletesen egeszseges hajuk "rohadt el" a szivatas utan. Az osszes ilyen sztori ugy kezdodik, hogy "vettem egy szokitoport a dm-ben"... TILOS! Otthon kiserletezni lanyok! Vagy egy "olcso" fodraszhoz elmenni! Nezzetek videokat a neten, mik tortennek, ha nem igazi szakemberekre bizzuk ezt a dolgot. (Youtube bleaching gone wrong) en nem akarok itt sznoboskodni, egyszeruen csak segiteni akarok azoknak, akik azt gondoljak feketebol vilagos lehetetlen karosodas nelkul! A kovetkezokben melirozni fogjak, es kovetkezo alkalommal mar akar 7es szinmelyseget is el tudunk erni! Szakemberek segitsegevel 1 honap alatt vissza fogom kapni az eredeti hajszinem! Es nem kell egy centit sem vagni a hajambol! Remelem tenyleg segithettem ezzel! Bocsanat a helyesirasi hibakert vagy leginkabb a felregepelesert, vesszohianyokert stb. mobilrol vagyok es elegge sietek perpillanat! Szep napot mindenkinek!
2016. jan. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!