Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám visszakapni az...

Hogyan tudnám visszakapni az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés

sziasztok.A hajam eredetileg barnás volt majd sokáig vörösre festettem. de szeretném visszakapni az eredetit.a lenövést nem vártam meg mert az nagyon csúnya lett volna igy befestettem barnára.hogy majd barnából barnába atnő. de ez szinte fekete lett és nagyon nem tetszik.

mit kéne tennem? ha valami festék eltávolító sampont használok akkor milyen színű hajat kapok? mármint nyilván ezt nem tudhatjátok pontosan de világos barna lesz?

előre is köszi a válaszokat



2015. nov. 3. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb,ha most hagynád a hajad. Ha mindenféle átalakítót rákensz, akkor lehet, hogy az eredetit kapod, de addigra az állapota már nem lesz túl rózsás, roncsolódik. Én a helyedben várnék, mosnám, biztos kopni fog ez a feketés szín.
2015. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajradírt használj, nem sokat árt és kiszedi a festett szín nagy részét. De mivel sokáig voltál vörös valószínűleg vöröses lesz az eredmény.
2015. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi az off-ért: én is ugyanebben a cipőben járok, intenzív vörösről szeretném visszafesteni az eredetihez hasonló barnára. milyen árnyalatot használtál hogy feketére fogta be?:(
2015. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!