Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közületek van olyan, aki nem...

Közületek van olyan, aki nem szeret fodrászhoz menni, és otthon, magának vagy esetleg a szülei vágják a haját és mégis tökéletesen elégedett az eredménnyel? Lányokra gondolok . Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem anyum vágja a hajam , mert a fodrász mindig borzasztó sokat vág a vègèből , ès mèg annyi h nekem a hajam alja egyenes , nem lèpcsőzetes vagy ilyesmi , ja ès hullámos . 16/L

2015. nov. 29. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Csak szakemberre bíznám a hajam. Én is belefutottam már egy két rossz fodrászba, akik sose azt csinálták amit kértem. Egyszer sem lett menthetetlen a helyzet szerencsére és végre megtaláltam a tökéletes fodrászt. Ez nekem pont olyan, mint a manikűrös, nődoki és fogász. Mindegyiknél addig mentem míg megtaláltam a tökéleteset, akinek a székébe félelmek nélkül ülök be, mert tudom jó kezekben vagyok.


A hajam pedig nagyon nagyon fontos nekem így csak és kizárólag egy jó fodrászra bízom magam.

2015. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

anyagi okoból,ès rossz fodrász èlmènyek miatt magamnak vágom,festem.ha jó ollóval csinalod,semmi hátránya nincs..

youtubon rengeteg tanacs van rá.

persze nem lett első alkslommal tok egyenes,de már van benne rutinom.sokat lehet spórolni így, na meg olyan lesz amilyet szeretnèl.. ès ha megse,legalább magadat hibáztatod.

de mondom, érdemes venni fodrasz ollót

2015. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű hajviseletem van, ezért én is le tudom magamnak vágni. Youtube-on van nagyon sok videó hogy hogyan lehet otthon megoldani. Eddig mindig elégedett voltam az eredménnyel, nem úgy mint mikor fodrászhoz mentem, pedig ha nem cseszi nagyon el akkor nem akadok ki. Voltam már 2000-15000 Ft-os vágáson, egyik sem volt az igazi, elment a kedvem a kísérletezgetéstől.
2015. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én is otthon vágom magamnak a hajam, anya otthon festi, de pl a hajvágás miatt ő elmegy mert rövid haja van.
2015. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamnak vágom + a barátom segít. Sokszor voltam már fodrásznál de életembe csak 2x jöttem ki elégedetten.(azóta azért nem megyek oda mert elköltöztem másik városba) A többi alkalomkor majdnem sírva jöttem ki mert sokkal többet vágott. Azóta növesztem így eszem ágában sincs kísérletezni a fodrászokkal, csak magamba bízok :D
2015. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kezdtem el magamnak vágni a hajam mert meguntam, hogy nem tudom megnöveszteni. Az a bizonyos 2 centi valahogy mindig több lett, emiatt meg egy idő után elkezdtem halogatni a fodrászhoz járást, de így meg elkezdett töredezni. Egyik módszer se vált be. Mióta meg magamnak vágom sikerült az álmom, derékig ér a hajam. :)

21/L

2015. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utálok fodrászhoz menni, sose olyanra csinálja amit kérek, mindig többet vág, más árnyalatra festi mint kérem... de amit még ennél is jobban utálok, hogy végig dumál hozzám, kérdezget, pedig nekem semmi kedvem az életem elmesélni egy idegennek.

Szóval én megtanultam magamnak festeni, magamnak vágom, sokféle volt már a hajam, bármilyenre le tudtam vágni tökéletesen youtube videók alapján.

2015. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itthon festetem a fodrász 3-4 havonta vág belőle 1 centit, de tényleg csak 1-et.
2015. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm is magának vágja. Hátközépig érő dús haja van, régen derékig ért neki, de kb. 2 éve belelógott neki egy gyertyába, és elég jól megpörkölődött. Le kellett vágnia belőle, aztán rájött, hogy egész jól tudja vágni, és azóta magának vágja.:)
2015. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2015. dec. 24. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!