Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közületek van olyan, aki nem...

Közületek van olyan, aki nem szeret fodrászhoz menni, és otthon, magának vagy esetleg a szülei vágják a haját és mégis tökéletesen elégedett az eredménnyel? Lányokra gondolok . Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem anyum vágja a hajam , mert a fodrász mindig borzasztó sokat vág a vègèből , ès mèg annyi h nekem a hajam alja egyenes , nem lèpcsőzetes vagy ilyesmi , ja ès hullámos . 16/L

2015. nov. 29. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

én pont ma vágtam.

szerintem nincsen ebbe semmi. nekem nincsen annyi felesleges pénzem,hogy 1-2 havonta járjak festetni és vágatni. ellenben itthon a vágás ingyen van(egyszer kell csak ollót venni). a festés is anyagáron történik. persze be kell ruházni ecsetre és kis tálkára, de ez is 1x költség. így kb 2 ezerből levágom a hajam és be is festem(fodrászkellékes festékkel,szóval kb ugyanaz mint amit a fodrász használná)

ráadásul ki se kell mozdulnom itthonról:D

ja és a saját termékeimet használom közben. pl nem voltam túl boldog, amikor nekem minden hajápolási dolgom szilikonmentes és jól megválasztott márka. erre a fodrász ráönti a szilikonos sampont, aminek 500 forint litere.

a következő érvem az,hogy a fodrásznak kb édes mindegy,hogy 1 centit vág a hajadból, vagy 10-et. ugyanúgy perkálnod kell. és én erre is sajnáltam a pénzt,mert ugye nem valami látványos dolog 1-2 cm vágatása. de a pénztárcámnak látványos változás volt !

2015. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Miert fizessek olyanert,amit magnak is megtudok csinalni? Mimdent magamnak csinalok,igy se fodraszhoz,se kozmetikushoz nem kell jarnom
2015. dec. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!