Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gondor, gubancolodo, szaraz...

Gondor, gubancolodo, szaraz vegu hajra nektek mi valt be?

Figyelt kérdés

Sampon is,balszam is,pakolas is erdekel.


Most Kallos balzsamot hasznalok,Gliss Kur fujosat es oriflame hair restore therapy hajvegapolot,de igy is borzasztoan gubancolodik a hajam. Garnier Fructistol kezdve Pantenen at a Rossmann es DM sajat markas samponjaiig es balzsamjaiig mindent probaltam,de valahogy semmi se az igazi.


2015. nov. 29. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám a hajammal,egyszerűen bármit csináltam,száraz volt.Ami nekem hosszas kísérletezések után végre bevált:

Gliss Kur Oil Nutritive sampon,ez már önmagában hidratálja a hajam,de utána szoktam néha balzsamozni is(bármilyen lehet).Hajmosás után Dove hair therapy damage solutions hajvégápolót összekeverek balea hajolajjal,ezzel bekenem és ezt már nem mosom ki.Hagyom megszáradni és nagyon szép,fényes,selymes utána a hajam,ami áldás,mert egyébként nekem is nagyon száraz :) Ezen kívül hetente-kéthetente ricinusolajas hajpakolást készítek és a hajamon hagyom pár órára.Fésülni pedig csak hajmosás előtt és közvetlen utána szoktam,különben teljesen szétjönnek a loknik és szénakazal benyomást kelt,de gondolom ez nem újdonság neked :D

2015. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megint 1. vagyok,amit én most még ki szeretnék próbálni és így ajánlom a te figyelmedbe is,Rusk Deepshine Smooth keratinos simító sampon.Ha jól tudom csak fodrászatokban lehet kapni és állítólag nagyon jó.
2015. nov. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. a hajam utolsó kb 10 cm hosszára BIO HAIR hajvágószalonokban kapható pumpás argánolajat használok.

Nagyon sokat javított a hajam állapotán, tapintásán. Vizesen és szárazon is használható jól beszívja a haj. 125 ml tehát elég nagy kiszerelés, és 3500 Ft körül volt.

(A 30ml 1000-1900 Ft körüli hajvégápolókhoz képest nem sok).

4-5 nyomás elég egy használatkor, több hónapja használom heti 4-5 alkalommal és még a 2/3 megvan.

2015. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!