Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Mit csináljak?...

S. O. S! Mit csináljak? Voltam kozmetikusnál, teljesen elvagyok keseredve. Borzalmasan nézek ki! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elmentem arctisztításra. Mindig is problémásabb volt a bőröm, 12-4 évesen nagyon pattanásos is voltam. A pattanások már megszűntek, elvétve van 1-2, de azok sem szoktak vészesek lenni. Viszont eléggé mitesszeres szoktam lenni. Fehér bőrű vagyok, tehát még jobban látszik is.

A kozmetikus szétnyomkodta a fejemet, mondván azokat a mitesszereket is kinyomja, amit én nem is látok.. ez mind szép és jó, de MÁSFÉL! hete voltam, és napról napra rondább az arcom, nagy vörös gyulladt pattanások(?) jönnek ki az arcomon.

Mi a fenét csináljak? Szoktam használni korrektort és alapozót is, mivel heges maradt az arcom a régi pattanások után, de semmit nem takar az alapozó, szó szerint rikít.. a Magnum fagyi elbújhat mellettem....


Visszamentem a kozmetikushoz, hogy adjon valami tanácsot..... és közölte, hogy hát így jártam, ez már nem az ő dolga.

Hozzáteszem 6 éve járok hozzá szemöldökszedésre, festésre.


Alapozó nélkül : [link]

Alapozóval : [link]


Hozzáteszem, holnap elég fontos megjelenésem lenne, hát gyönyörűen fogok mutatni...

Valami csodaszert, csodaalapozót tud valaki ajánlani ne kíméljen!


2015. nov. 30. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én az ilyen gyulladásokra valamilyen bőrfertőtlenítőt szoktam kenni. pl betadin, tetran ilyenek.
2015. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szarul csinálta meg, vagy piszkos kézzel és elfertőződött az egész. Menj el bőrgyógyászhoz minél előbb, fog adni antibiotikumot meg ecsetelőt. A holnapival kapcsolatban nincs ötletem :( teafaolaj esetleg, az is gyulladásgátló
2015. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Holnapra helyrehozná egy kicsit?
2015. nov. 30. 14:37
 4/19 anonim ***** válasza:

A helyedben felkeresnék egy másik kozmetikust. Kérdezősködj barátnőknél, ismerősöknél megbízható után. Nem tudom hol laksz egyébként, Pesten az Allee-ban, a Magnólia szalonban van egy lány. Nagyon aranyos és ügyes, én rámerném bízni magam.


A jelenlegi kozmetikusodat meg elküldeném a jó büdös francba és soha többet nem mennék vissza hozzá. Mi az, hogy ez már nem az ő dolga?! Fúú de feldühített ez..


Holnapra szerintem egy jobb már nem lesz, megpróbálhatod elfedni alapozóval, de ennyi.. Esetleg menj el sminkeshez, ő biztos ügyesebben el tudja tüntetni, mint te.

2015. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :(

Sajnos nem pesti vagyok, vagy 200km-re lakok onnan..

Kisváros, nincs itt kb. semmi.

Nem gondoltam, hogy ez lesz, aranyos csaj volt, aki csinálta.... de hát biztos nem megyek többet hozzá.

Bőrgyógyászhoz pedig kértem már időpontot, de jövőhétre tudott adni. Hiába mondtam, hogy sürgős, kérte, hogy menjek be, de azt mondta, ennél rosszabbak vannak, várnom kell.

Tudtok valami jó fedésű alapozót? :/

2015. nov. 30. 15:03
 6/19 anonim ***** válasza:
A kozmetikusod kontár! A műtét sikerült, a beteg meghalt, nem számít. A holnapi eseményre csak a smink segít, de utána ne használj egy ideig alapozót, korrektort, mert eltömíti a pórusokat, nem fog tudni gyorsan kitisztulni a heg. Hagyni kell lélegezni, esetleg kamillával borogatni.
2015. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Magánbőrgyógyászra van pénzed? Ők hamar fogadnak.


Szerintem a teafaolaj megnyugtatná kicsit. De nem tudom biztosra mondani. :/ Illetve amit az első kommentelő mondott, az is jó ötlet. Vagy aloe vera. Krém vagy maga a növény leve ha van otthon. Az is nyugtató hatású.


Nekem erős fedésű alapozóm van, Malu Wilz, fodrászkellékesben lehet kapni, kozmetikusok is ezt használják.

2015. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kamillaval fogom borogatni.

Betadin esetleg? Masik oldalon olvastam.

Maganborgyogyaszt most nem szeretnek fizetni, masra kellene a penz, sulyosabb dologra sajnos.

Utolso, az az alapozo milyen arban mozog?

Talaltam egy max faktorosat, amit dicsernek, de nem igazan bizok ilyenekben. Nem hasznalok kenceket, nem vagyok jartas, csak alkalmakra.

2015. nov. 30. 15:34
 9/19 A kérdező kommentje:

#7! Ez lenne az?

[link]

2015. nov. 30. 16:29
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez az: [link]


Olyan 4 ezer körül vettem, úgy emlékszem.

2015. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!