Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ha tél van és nem...

Lányok, ha tél van és nem látja senki, akkor ti sem szőrtelenítetek a lábatokat?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam, csak ha más is látja, igazából nem is hallottam még olyanról, hogy valaki csupán maga miatt szőrtelenítse, de vannak akikkel eltérő véleményen vagyok (természetesen férfiak)
2015. nov. 30. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem a barátom külföldön lesz még 3 hónapig de attól még nem nézek ki úgy mint csubakka :D és mivel télen is hordok szoknyát nem mutatkozhatok szőrös lábbal meg egyébként is ..
2015. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Kevesebbet szőrtelenítek, ez tény, de kényelmetlen tud lenni egy idő után, tehát karbantartom magam. Arról nem is beszélve, hogy miután ilyenkor viszonylag gyakran járok szórakozni, ezért ott általában úgy készülök, hogy bármi lehet az este vége..
2015. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron sem látja senki, mégis szőrtelenítek egész évben, mert olyan a bundám, hogy egy gyapjas mamut megirigyelné, ha nem halt volna ki szegény.
2015. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
En sem annyira gyakran, de szortelenitek.
2015. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Lábszáramat inkább kèt hetente. Vagy ritkábban. Persze probálok odafigyelni,hogy a barátom ne lássa meg.

Csak ilyenkor probalom kièlvezni,hogy nem kell naponta. Mert hosszúnadrágban vagyok. Nem is erős annyira a szőröm,a combomon egyáltalán nem szörtelenítek mert szinte nincs. A karomon szőke,azt is inkább nyáron legyantázom. Az intim rèszemet gyakrabban borotválom,mert hetente egyszer biztos hogy a barátomnál alszok.

2015. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanolyan rendszerességgel szőrtelenítek,mint ahogy nyáron szoktam,és csakis magamnak;)
2015. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Magamnak szőrtelenítek, így mindegy, hogy tél van-e vagy nyár.


Lehet, hogy ezt ciki bevallani, de szeretem magamat. A nőiességemet nem az határozza meg, hogy van-e párkapcsolatom vagy nincs. Tisztelem magamat annyira, hogy mindig úgy nézzek ki, ahogyan a legjobban érzem magam.

2015. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha már nagyon hosszú, akkor levágom, de sokkal ritkábban mint nyáron.
2015. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Én rendszeresen szoktam.
2015. dec. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente járok strandra,szóval rendszeresen szőrtelenítek.
2015. dec. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!