Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elektromos hajegyenesítő fésű...

Elektromos hajegyenesítő fésű vagy hajvasaló?

Figyelt kérdés

Mivel mostanában egyre többet látom az elektromos hajegyenesítő fésűt így felkeltette az érdeklődésem, de a hajvasalót is szeretem és nemtudom, hogy melyik a hatékonyabb, melyiknek szebb az egyenesítése, és melyik roncsolja kevésbé a hajat. Szóval Az lenne a kérdésem, hogy melyik a hatékonyabb és tartósabb hajegyenesítés terén, a hajvasaló vagy az elektromos hajegyenesítő fésű? Illetve melyik roncsolja kevésbé a hajat? És melyiknek van hajvasalás után szebb "eredménye" ? Esetleg véleményeket/tapasztalatokat is szívesen várok a fésűről! És milyen márkájú terméket ajánlanátok a hajegyenesítő fésűből? :)


Köszönöm előre is!



2015. dec. 2. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajkefe is ugyanúgy hőt alkalmaz, szóval semmivel nem jobb egy hajvasalónál.
2015. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Asaka válasza:
51%

A fésű jobb! Nem töri a hajat annyira, mint a hajvasaló!! Még a hajam is puha lesz a kifésülés után. Én nem bántam meg, hogy megvettem, mert gyorsabban is kifésülöm a hajam (hátközépig ér). Kb. 10 percig tart, hajvasalóval ez kb 30-35 percet vett igénybe. Itt egy vélemény a videóban is:

https://www.youtube.com/watch?v=rnHtBtivdzg

2016. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerdezo,vettel vegul ? Melyik valt be,es mennyi e kerult?
2018. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!