Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Nayon fontos!? Mit...

S. O. S! Nayon fontos!? Mit tegyek a hajammal, teljesen kikészít?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 éve vasalom a hajam és nagyon elegem van már belőle.Elsősorban azért ezt választottam,mert rengeteg hajam van és hullámos göndör között tengődik. Szóval nem lehet csak úgy natúrban hordani. Általában 2-3 naponta vasalom.. Át szeretnék térni valami más módszerre.Gondolkodtam,hogy körkefével be tudnám e szárítani egyenesre,ha nem használ kénytelen leszek keratinoskezelésre támaszkodni,ami nem lenne olcsó. Tapasztalatokat írjatok légyszi. 14\l

2015. nov. 8. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én tanácsom hogy tanuld meg kezelni a saját göndör hajad, és akkor gyönyörű lesz natúran is. Fodrász segíthet ha magadtól nem tudod hogy kezdj neki meg mit mikor használj rá. Göndör hajnál az sem mindegy mivel mikor hányszor hogyan fésülöd.
2015. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ugyanigy vagyok . voltam keratinos kezelésen, 15 ezer volt. 1 honapig volt egész jó , amikor azt mondták 3 hónapig lesz. ja és nem lett teljesen egyenes. 17L
2015. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!