Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jönnek ki folyton a...

Miért jönnek ki folyton a mitesszerek?

Figyelt kérdés
Csúnya, mitesszeres, pattanásos bőröm van. Egy hete szedek rá gyógyszert, valamint Differin géllel kenem. Erős gél, szárít nagyon, viszont ugyanúgy jönnek ki oldalt a halántékomon meg a homlokomon a kis mitesszerek folyamatosan. Az arcom nem olyan vészes. Mitől lehet ez? Nem piszkálom, csak kenem a géllel.

2015. dec. 3. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van :/ de hány éves vagy? Én 12 . El kell tűrni :( mosd meg az arcod mindennap legalább 2-szer! :)
2015. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert ilyen a bőröd, az enyém is ilyen, de nem pattanásos, a mitesszerek viszont ott vannak folyton az orromon, heti egyszer mitesszer tapaszt használok, naponta mitesszer elleni arctonikot, így szinte alig látszanak.
2015. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok...

Tapasszal sajnos ezek nem jönnek ki. Ilyen kis picike dudorok bőr alatt, nem feltétlen fekete mitesszerek

2015. dec. 3. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki 2hétig hogy nem eszel glutén meg laktóz tartalmú ételeket, semennyit se. Hátha emiatt. Nekem 21 évesen kellett rájönnöm erre és addig eléggé pattanásos voltam. Illetve használjatok akneroxidot. gyógyszertárban beszerezhető 1500ft. az a cucc isteni.
2015. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus sem tudja kinyomkodni?
2015. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!