Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mitesszeres bőr...

Szerintetek mitesszeres bőr esetén a mitesszerek ellen érdemes felvenni házi természetes szerekkel a harcot?

Figyelt kérdés
Pl: méz,citromlé,tojássárgája,sütőpor.Azért kérdezem mert olvasok ilyenekről hogy ezen anyagokat ha különféleképpen alkalmazom segítséget nyújtanak a mitesszerek ellen. Na de biztos ez? Régebben almaecetes vizet használtam toniknak és egy két szőrszál az arcomon erősebb lett tőle idővel. Ez pedig biztos mert csak akkor jelentkezett és szedhettem ki csipesszel aztán utána amint ezt befejeztem ez megszűnt. Azthittem hormonális bajom lehet. Mostmár rájöttem hogy az almaecet az hajra van pl almaecetes öblítés jót tesz a hajjal. Szóval a lényeg hogy nem szeretném ha mondjuk ezektől a dolgoktól ha el kezdem alkalmazni hasonló szívás legyen a vége..Van ebben valakinek tapasztalata?

2015. nov. 11. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
és az élesztő evésről mi a véleményetek?
2015. nov. 11. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy az élesztő evés nekem másfél évig tartó kandidiázist (hüvelygomba és gombás bélfertőzés) okozott, soha többet nem szórakozok ilyesmivel.

Szerintem felesleges, anno én is végig próbáltam mindent, amit csak lehetett, de rájöttem, hogy édeskevés minden házi praktika. Másrészt mitesszereket a legtöbb esetben a helytelen étrend okozza, pl sok zsír, fűszer, só, édesség, ezek csökkentése sokszor látványos javuláshoz vezet.

2015. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitesszerek esetén egészséges étkezés és időnként gőzölés, nyomkodás kell. nem kell semmi különös hozzá.
2015. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nyomkodáspárti amúgy tele van a fejem vele de mindegy. Ez ha mind ki lenne nyomkodva akkor tiszta seb lenne a képem. Ráadásul ennek ellenére sokat volt nyomkodva. Csinálja az aki szeret szenvedni én pont abból nem kérek többet.
2015. nov. 11. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tele van vele a fejed,akkor én a helyedbe azonnal kozmetikushoz mennék és vele tisztíttatnám ki.

Sőt ,rendszeresen járnék hozzá.

2015. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kozmetikustól sem volt sokkal jobb és gyulladékonyabb lett. Pont ezért kérdezek nyomkodásmentes módszereket.
2015. nov. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!