Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kihullott a hajam. Érdemes...

Kihullott a hajam. Érdemes lenne póthajat rakatnom?

Figyelt kérdés
nem teljesen, kopasz (még) nem vagyok, van hajam csak sajnos sokkal kevesebb mint régen. egy gócbetegség miatt történt az egész. azon gondolkoztam,hogy póthajat rakatok fel de nem értek hozzá. érdemes lenne? mennyi ideig marad fent, roncsolja-e a fejbőrt, hajhagymákat stb? hol mennyiért lehet ilyet beszerezni? kezdő vagyok ebben a témában, tudnátok segíteni?!
2015. dec. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, foltokban kihullott fogínygyulladás miatt. Biotin. Rengeteg apró hajszál nőtt tőle, brutális, és a hossz is nőtt pont azalatt, hogy elkezdtem szedni látványosan 1-2 centit, ilyen 3 hét alatt kb.
2015. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2015. dec. 3. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
max keratinos póthajat javaslok..ha nagyon szeretnél póthajat.. és abból is van több féle minőségű!Viszont a ricinus olaj is csodákra képes
2015. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!