Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a hajam nagyon...

Mit tegyek ha a hajam nagyon hamar zsírosodik?

Figyelt kérdés
Szinte már naponta kell megmosnom hogy ne legyen zsíros. Mit tudok ellene tenni?

2015. dec. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mosd naponta
2015. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? ( falu,város, nagyváros)
2015. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet mosni minden nap, csak akkor ahhoz való természetes összetételű sampont használj. Ha nagyon zsírosodik akkor szerintem elsősorban az étkezéssel lehet gond.
2015. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kímélő sampon és szárazsampon.
2015. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyanyám mosogatóval mossa és neki csillog villog a haja és nem zsíros.
2015. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló kérdésnél írtam, de ide is bemásolom: Én is évek óta küzdök zsíros hajjal és semmi nem használt. Ugyanez, mint nálad, megmosom, szép friss és már másnap délután vállalhatatlan. Derékig érő hajam van, minden 2. nap mosom. Külső szerek nem fognak használni, mert belül van a probléma. Sport, egészséges táplálkozás és endokrinológus. Emelkedett androgén szintnél ilyen a haj, nekem is ez van, mint kiderült. emellett IR-es, PCOS-es vagyok. Szóval ezeknek érdemes utána járni.
2016. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!