Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsirosodik a...

Nagyon gyorsan zsirosodik a hajam, naponta mosom. Miért?

Figyelt kérdés

a)Ha estére alváshoz,bekötöm simán lófarokba a hajam,akkor meglehet hog kibirja a második nap közepéig,hogy ne legyen annyira zsiros,DE megtörik,s ez nagyon látszik..


b)Ha nem kötöm be estére,akkor már reggel! nagyon zsiros,de nincs megtörve..


Vállig ér a hajam,ha ez számit.


És ez mostanában kezdődött,ami azért furcsa,mert ezen a "pattanásosvagyokmegkisakamasz" korszako,már túlestem egyszer.


PLS. Ötlet?



2015. okt. 12. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért zsírosodik mert naponta mosod. Nem kell , elég három naponta.
2015. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

AZ oké..LENNE.

De min 3-4-5 hét kellene a hajamnak,mire átállna a 3 napos mosásra. Addig mégis hogy menjek suliba?? Már reggelre is úgy nézek ki,mintha hetek óta nem látott volna vizet a hajam..

2015. okt. 12. 16:15
 3/11 anonim válasza:
Szerintem keress a neten valami hajpakolást zsíros hajra, hátha az segít
2015. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zsandrea.of válasza:

Szaraz sampont probaltad mar?

Azzal kihagyhatnal egy-egy mosast es talan kevesbe is zsirosodna.

2015. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell keresgetni valaki már megtalálta a tutit néz utána. [link]
2015. okt. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szilikonos sampon, balzsam zsírosít, azokat kerüld. Használj Herba Vita hajszeszt minden nap, kevésbé fog zsírosodni tőle a haj.

Ha zsíros hajjal fekszel le (vagy azzal kelsz) akkor a párnahuzatot cserélni kell, mert attól is újrazsírosodik a hajad.

Csalántea, almaecet is hasznos, meg egyebek itt:

[link]

2015. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előbbi tippek mellé javasolnám még a kókuszolajos hajpakolást (finomítatlan kókuszolajat magában kenj rá, hagyd rajta két óráig és jó alaposan mosd le).
2015. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bér én az olajokat nem javaslom, de lehet hogy a kókuszolaj jó rá, próbáld ki! ;) Ha nagyon ragaszkodsz a napi hajmosáshoz olyan sampont is használj ami minden napi használatra van, mivel ez hígabb és nem szárítja ki annyira a faggyúmirigyeket. Nekem is bajom van a zsírosódó hajammal. Háromnaponta mosom, néha már a második nap zsíros, de van amikor csak a 3-dik nap délutánján, attól is függ, hogy "milyen kedve van". Én használok rá szárazsampont, de csak látványos eredményt akkor érsz el ha kibontott hajra használod.
2015. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kókuszolaj nekem is bevált, csak tényleg nagyon alaposan ki kell mosni utána a hajból. De amúgy tökre olyan lett tőle, mint a reklámokban. :D
2015. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:O Nagyon köszi a vélaszokat.:D
2015. okt. 15. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!