Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a gyorsan zsírosod...

Mit tehetek a gyorsan zsírosodó hajammal?

Figyelt kérdés

Sziaszok, 18 éves lány vagyok viszonylag hosszú vékonyszálú hajjal. Az a problémám, hogy megmosom a hajam és már kb másnap elkezd zsírosodni és lelapul. Egyre jobban kétségbe vagyok esve, mert már minden lehetséges módszert kipróbáltam (samponok, balzsamok, szárazsamponok, próbáltam kihúzni a hajmosást addig amíg lehet) de semmi nem használt. A legutóbbi tipp a csalán tinktúra volt, amiből pár cseppet hajmosás után a fejemre kell csepegtetni.. na most ettől az olajtól amikor megszárítottam a hajam hiába mostam meg ugyan olyan zsírosnak tűnt mint mielőtt megmostam. Segítsetek légyszives, hogy kell használni akkor a cseppeket, vagy mit tudnék tenni a hajammal?

köszönöm előre is és bocsánat a regényért



2015. dec. 6. 17:29
 1/6 Kovácsiza02 válasza:
Nekem a fodrászom azt javasolta,hogy ne modsan egy héten 2szer a hajam mert akkor zsírosabb.Nekem bevált.Hányszor mosod egy héten?
2015. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Verj fel két tojásfehérjét kemény habbá, és vidd fel a hajadra. A tojáspakolás beszívja a zsírt.Sör sampont a Müllerben szoktam venni. [link]
2015. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Volt már hogy két hetet hagytam ki, volt hogy egyet, de nekem nem használt.. most heti 2x vagy 1x szoktam..


Kedves második válaszoló!

A tojáspakolást hajmosás helyett alkalmazzam, vagy utána, vagy hogyan gondoltad? csak úgy a vizes hajra? vagy szárazra?

köszönöm

2015. dec. 6. 17:57
 4/6 anonim válasza:
Szia én 13 éves vagyok vastag szálú és dús hajam van . Nagyon zsírosofó hajam van . Mivel nekem világosbarna hajam van nagyon kevés sárga pigmenttel ezért nem jó megoldás rá a szárazsampon mert túl fakó lesz tőle. Egy valami vált be rá , hogy a samponozás és leöblítés után teszel rá egy 5 csapott szódakibarbónát amit a töveken eloszlatsz utánna mégegyszer sampon és leöblíted. Lehetőleg langyos vízzel mosd le és hideglevegő fujásos hajszárítóval szárítsd meg. Ezután nekem lágy lett és nem mellesleg pár nappal tovább kibírod hajmosás nélkül.
2015. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Száraz hajra kell a tojásfehérjés pakolást alkalmazni.
2015. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 7. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!