Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésben jártasak! Tudnáto...

Hajfestésben jártasak! Tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig a L'oreal majirel hajfesték 8.34-es árnyalatával volt festve a hajam. Gondoltam, kicsit feldobom valami vörösesebb árnyalattal, így vettem egy 7.44-es festéket (a boltban az eladónő ajánlotta). Úgy érzem kicsit túllőttem vele a célon és túlságosan vörös ill. sötét lett a hajam. Mindenki azt mondja jól áll, de én "túl" vörösnek érzem, szinte eltűnik benne az arcom és nem is illik a személyiségemhez. Tudnátok ajánlani egy olyan színt amelyik kicsit visszafogottabb, de azért van valami kis vöröses árnyalata?


Köszönöm!



2015. dec. 6. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez a kedvencem,természetes rézvörös nekem mindig azt hitték,hogy eredeti hajszínem.
2015. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szép, köszönöm! Bár lehet, hogy ez kicsit világos nekem :)
2015. dec. 6. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit vörösesebbre vágytál akkor 8.43-at kellett volna szerintem venned. Abban több a vörös mint az arany árnyalat. A 8.34-ben az arany több.

De nem tudom... sok szép vöröses színe van a Majirelnek. [link]

2015. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Sajnos elég felkészületlen voltam és sikerült beleválasztanom a festékbe... :/ Azt láttam én is, hogy sok gyönyörű színe van :)
2015. dec. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!