Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony és a hajam vége kicsit...

Vékony és a hajam vége kicsit töredezett viszont nagyon megtetszet az olyan haj hogy fekete felül és szinte fehér alul ( ombre) de olyan szürkés árnyalat?

Figyelt kérdés
A hajam világos Barna. Hogy tudnám befektetési befesteni? Vagy a fodrász tudná? Nagyon tönkre tenné a hajam?

2015. dec. 8. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Nekem van egy rokonom aki feketére festettette sokszor es tönkretette a haját. A fekete hajfestéket nem ajánlom.
2015. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fekete a legkárosabb a szervezetre, a szőke pedig a hajra a legkárosabb... ha alapból nincs erős, vastag hajad akkor inkább felejtsd ezt el. De amúgy ilyet mesterfodrász tud csinálni.
2015. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a szürke hajfesték is nagyon roncsolja a hajat?
2015. dec. 9. 06:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy szürke legyen ki kell szőkíteni, le kell szívatni, ami igen, nagyon roncsolja a hajat, ha eleve tördezett nagy eséllyel le fog égni az egész, ha nem ápolod megfelelően. Talán, akkor is, ha megfelelően ápolod.

Az viszont biztos, hogy a mostanninál csak rosszabb lesz tőle.

2015. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm. Akkor nem ajánlatos a szürke haj...: (

Amugy láttam valami hajolajat az ápolja a hajat?

2015. dec. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!