Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki az Yves...

Próbálta már valaki az Yves Rocher ránctalanítókrémeit? Ha igen, mi a véleményetek és melyiket próbáltátok?

Figyelt kérdés
Általában tőlük vásárolok kozmetikumokat, és az édesanyámnak szeretnék ránctalanítót ajándékozni, viszont nem tudom melyiket érdemes.

2015. dec. 9. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Segítenek a boltban. Nappali krém van 30, 40, 60 felettieknek, azon belül 2 vagy 3 féle, ránctalanító meg kevesebb féle. Nem lesz nehéz eldönteni. Árban olyan 6-10 ezer között lehet.
2015. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom a kremmania.hu oldalat, ott megtalalsz arat, lelohelyet, problemat, ertekeleseket es velemenyeket, osszetevoket es mindent amit azokrol tudni kell
2015. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ára nem számít. Sajnos nem tudok boltot a közelben, online szoktam rendelni, azért lennék kíváncsi mások tapasztalataira.


Az oldalt meg fogom nézni, köszönöm. És a krémmel kapcsolatban írtakat is köszönöm, már egy fokkal előrébb vagyok :)

2015. dec. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!