Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? :D...

Anunimusz2002 kérdése:

Mit csináljak a hajammal? :D Körülbelül a szegycsontomig ér. Viszont nagyon utálom. Folyamatosan bekunkorodik, sosem áll normálisan. Ezért mindig kivasalom, viszont ettől meg elkezdett töredezni. Ezért valószínű abbahagyom.

Figyelt kérdés
Bárkinek ér eddig a haja, mindenkié normális, enyém meg egy éjszaka után úgy áll mint egy nemistudommi :D Valami tanács?

2015. dec. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor nekem akkora hajam volt, nálam is kunkorodott... persze én inkább beszárítottam minden reggel minthogy vasaljam... az nagyon árt. A szárítás hideg levegővel nem káros, ha használsz lakkot vagy akármit akkor tartósabban marad meg a forma is.

De végül én inkább megnövesztettem a hajam, így már nincs vele gond.

2015. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szegycsontomtól egy kicsivel hosszabb. De botrány. Azért is mosok mindig reggelente hajat, mert ha ezt este tenném, reggelre nekem is bekunkorodna meg kifele állna. Persze hiába mosok aznap hajat, egy alvás és megint úgy néz ki mint valami idiótának. Szoktam vasalni, de ritkán próbálom megállni. Gondolom ha hosszabb lesz nem lesz vele ennyi gond. Te se vasald, inkább kösd össze és várj türelemmel míg megnő. :)
2015. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is növeszteném , de 1 éve alig nőtt .. :/ Minden barátnőmnek rengeteget nőtt a haja,míg nekem csak 3-4 centit..
2015. dec. 13. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen-igen. :DD Meg van akinek eleve egyenes fajta a haja.. c: Nos.. Nemtudom,vágassak e a végéből,és ezek után tényleg ne vasaljam,vagy így hogy töredezett a vége..így is fog nőni? Nincs szívem vágatnii ><
2015. dec. 13. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem látod hosszabbnak mert nem vágatsz a végéből és így ami megnő az le is törik. Szóval a töredezett végektől meg kell szabadulni. Én 4 havonta el szoktam menni a fodrászhoz vágatni a végéből 1 centit, így megakadályozva hogy visszatörjön.
2015. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!