Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felül barna alul szőke hajból,...

Felül barna alul szőke hajból, újra egységes hajszín, vagy tűrhetőbb. Hogyan?

Figyelt kérdés
"Ombre" hajam van, vagyis azt szerettem volna de nem az lett a teteje hamvas barna a közepe ilyen aranybarna az 'alja' (kb.a felétől) meg nagyon szőke és nincs benne sok átmenet, csak egy éles határvonal.2 fodrásznál voltam az egyik megcsinálta ezt a borzalmat a másik pedig javítgatta azaz belefestett középre egy kis aranybarnát..Elegem van a fodrászokból. Valami megoldás, hogy legalább normálisabban nézzek ki, vagy halványabb legyen az átmenet? Teljesen elvagyok keseredve.

#hajfestés #ombre eltűntetés
2015. dec. 12. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

olyat keress ,akiknek vannak fent a honlapjan,vagy a facebookjan elkèszült hajak.ott csak latod,mennyire ert az ombrèhoz.az èn fodrászom pl nagyon jó,de láttam,hogy az ombre nem az erőssège.

amúgy nehèz ügy,ha el lett rontva elsőre,nehèz kijavítani.

vagy visszafesteted az eredetire,vagy levágatod a szőke rèszt,vagy keresed tovább a fodraszt aki jol megcsinalja

2015. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!