Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy egységes színű legyen?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron ombre hajam volt, Crema al Latte ( nem tudom h írják:D) balzsammal kezeltem, szép is volt. Ezután vágattam belőle, és az egészet szőkére csináltattam. Vörösből lett szőke. Egy idő után meguntam, visszafestettem vörösre. Akkor kezdtek furák lenni a hajvégeim. Göndörödtek, drótra hasonlítottak. Befestettem feketére a hajam. Egészen egy hónappal ezelőttig nem is volt festve. Vágattam belőle, a hajam végei helyrejöttek, most nőtt is sokat, sőt havonta is sokat nő. De elöl leszívattam és pinkre festettem, aztán a fodrász vöröset kent az egész hajamra. Elöl most pinkes-szőkés, hátul barna és a lenövéseknél vörös. Az állagával nincs baj, ritkán vasalom, akkor is hővédővel. Hajpakolást heti egyszer csinálok, balzsamot minden hajmosásnál. Olajjal szoktam néha bekenni csak a hajvégeket. Hogyan csináljam, hogy újra egységes színű legyen a hajam, és nőni is tudjon?


21L



2015. aug. 13. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Levágod az egészet rövidre és ami nő az majd szép lesz, egészséges, egyszínű. Másképp már nem mert teljesen tönkretetted a hajad.
2015. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a színén kívül más baj nincs vele. Nem hullik, nem törik, fényes és puha. És nem vágnám rövidre akkor sem, mivel növesztem:D de ezt is írtam. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni minek rabolod más idejét?
2015. aug. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!