Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátortól begyullad és...

Az epilátortól begyullad és befelé nő a szőr. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete epiláltam le "odalent". Kinőtt néhány normális szál, de tele van kicsi feketékkel, amit ki sem szed az epilátor. (hasonló, mint a borotválást követő napon szokott lenni)Van erre valami megoldás?

2015. dec. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is részvétem.

Nagyon nagy akaraterőd és fájdalomtűrő képességed lehet. Respect!


Másodszor viszont szerintem legközelebb ülőfürdő után próbáld meg. Min. 30perc áztatás után. Ha így tettél, akkor talán hosszabbra kellene hagynd a szőrszálakat, hogy úgymond legyen mibe kapaszkodnia a kis csipeszeknek. Máskülönben csak megrángatja, beletöri, de nem szedi ki. Erre a célra én a gyantázást vagy a csipeszelést jobban ajánlanám. A gyantázás csak egyszer fáj, és 90%-ban kiszed mindent.


Egy bnőm a szőrtelenítő krémre esküszik odalent. Ott kb. 3 nappal később jelentkeznek a borotválás utáni apró szőrszálak. Igaz kicsit macerásabb, de hát a szépségért mikre képesek nem vagyunk! :)

2015. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bőrradír és tényleg csak fürdés után, puha bőrrel epilálj
2015. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 14. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem írni, hogy fertőtlenítsd le a fejet és a bőröd is, előtte és utána is!
2015. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!