Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok szőrtelenítés...

Mit ajánlotok szőrtelenítés ellen fiatal fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok, és az elmúlt időben megnött a hátamon, a hasamon és a felső testemen a szőr. Ezek közül csak a hát szőr zavar, a többi már nem annyira, hiszen ott nem olyan vészes.

Nos az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni azért, hogy eltávolitsam a szőrt a hátamról? Nagyon zavar már, föleg, hogy itt a strandszezon és nem nagyon merek elmenni póló nélkül sehova.

Szinte már bármire hajlandó lennék ha legalább ideiglenesen kezelhető lenne.

Elöször borotvával szerettem volna levitetni, de rájöttem hogy nem túl jó ötlet, szóval inkább megkérdezlek titeket hátha kapok valami jó választ rá :D



2015. jún. 12. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én borotválni szoktam.
2015. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz csak erősebb tőle a szőr? Meg gondolom valaki leborotválja neked, nem? Egyedül elég nehéz lenne... :/
2015. jún. 12. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lett észrevehetően erősebb. A nagyját magamnak szoktam,csak amit nem érek el,azt szedi le más.(tesóm)
2015. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Az egyik megoldás, hogy elmész legyantáztatni szalonba. Ez hosszabb távú megoldás, egy darabig nem fog visszanőni, viszont nem kellemes érzés.


A másik az ez:

[link]

A képen látszik, hogy van hozzá egy hosszabbító kar, amibe bele tudod pattintani, és tudod vele a hátad borotválni. A hosszabbítót még sosem használtam, mert nekem a hátamon nincs szőr, de amúgy a borotva maga szerintem minden férfi fiókjában ott kellene, hogy legyen, én már a harmadikat használom az utóbbi olyan tíz évben, mert amikor párévente az aksi elkezd meghalni, mindig veszek egy újat. Mellkasra, hasra kiváló, de az ütőkártyája az az intim területek nyírása. Semmi mással nem mennék a heréimnek még a közelébe sem, de ez úgy van kitalálva, hogy mindenhol tudd használni, de tényleg mindenhol.

2015. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Még annyi, hogy ha bármilyen borotvát választasz, arra figyelj, hogy csak ott borotválj, ahol tényleg kell, mert ha az alig látható, finom szálakat is levágod, akkor könnyen lehet, hogy egy év múlva már kétszer akkora területet kell rendszeresen borotválnod.
2015. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket, már elörébb vagyok mint voltam. Lehet most a gyantázás lesz elöször mivel kiszeretném próbálni, hogy mennyire hatásos, ha nem válik be átváltok a borotvára.
2015. jún. 12. 12:23
 7/11 anonim válasza:
Bölcs választás. :)
2015. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem merek belekezdeni a borotválásba, nehogy úgy járjak, hogy a kis szőrszálakat is megsértsem.
2015. jún. 12. 12:30
 9/11 anonim válasza:
Létezik egyébként végleges (villanófényes) szőrtelenítés is, de 17 évesen szerintem még ne kacsintgass abba az irányba, érdemesebb pár év múlva, mert most még bőven jöhet új, és nem olcsó a történet. Mindenesetre nyugi, mert ha kicsit meg is erősödik a szőrzet, a véglegessel valószínűleg le fogod tudni szedetni akkor is (minél sötétebb a szőr és minél világosabb a bőr, annál jobban működik).
2015. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a hátad mindenképp gyantáztasd le!!!nem ciki elmenni kozmetikushoz vele!
2015. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!