Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit gondoltok a TERMÉSZETES...

Ti mit gondoltok a TERMÉSZETES szőke hajról?

Figyelt kérdés

Nekem természetes szőke hajam van, ami látszik is mert a fejem tetején barnásabb-sötétebb a hajam, meg olyan mintha melírozva lenne mivel eredeti és így nem lehet minden egyes hajszálam ugyanolyan színű...


Amúgy engem állandóan megbámulnak-méregetnek az utcán, de szerintem azért mert nem képesek eldönteni, hogy festett-e vagy sem. :D Mondjuk ebbe az a vicces, hogy csak 13 éves vagyok és nem mintha normális lenne ennyi idősen festeni (legalábbis szerintem)... Meg a környezetemben sok csajnak ilyen tömeg ombrés festett szőke haja van.

Egyik barátnőm is festi, de ő irigy is a hajamra és véletlenül bevallotta, hogy olyan hajat szeretne mint ami nekem van. :DDD


Ja meg a hajszínem miatt sokan egy buta p*cs@'nak ítélnek meg. Jár valaki hasonló cipőben? :)


Esetleg nem szőke lányok, ti lennétek szőkék?



2015. dec. 13. 22:34
 1/10 anonim válasza:
Biztos nagyon szep lehet kicsi koromba nekem is olyan volt nagyon imadtam, becsuld nagyon es ne festesd :)
2015. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is természetes szőke, és teli van árnyalatokkal. Nyáron nagyon kiszívja a nap, szinte világosszőke, ősszel meg télen inkább olyan enyhén vöröses.

Nagyon szeretem, sose festeném be. Szerencsém volt, ritka, hogy valakinek felnőttként is szőke marad.

22N

2015. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik másokon a szőke haj, minél világosabb szőke annál szebb. Viszont én nem szeretnék szőke lenni. Tökéletesen meg vagyok elégedve a sötét, gesztenyebarna hajammal. Soha nem festeném be semmilyen színre. Örülök neki hogy ilyen.


De pl. a fiúkon nagyon tetszik a világosszőke hosszú haj. :)

2015. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én sem festeném be SOHA, viszont van egy olyan érzésem, hogy be fog barnulni. :c

Remélem nem így lesz.

2015. dec. 14. 12:50
 5/10 anonim válasza:
Nekem is természetes szőke hajam van, kb. hátközépig ér és én nagyon szeretem. Nem tervezem befesteni, csak sajnos nekem is olyan érzésem van, hogy be fogok barnulni, bár még nem látszik. Nekem is sokszor szokták mondani, hogy olyan hajat szeretnének mint amilyen nekem van. Nem akarok buta libának tűnni, de szerintem jól áll nekem a szőke, és soha nem festeném be. 13/L
2015. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kicsikoromban szőke voltam, most hát olyan szőkés-barnás-vörösses XD nem tom ez milyen :D

Én nem szeretnék szőke lenni, mert sokan festik, meg olyan sablonos a tökéletes ribi plázacicák mind platina szőkére festetik a hajukat.

(vörösre szeretném festetni)

2015. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én méz szőke vagyok ami azt jelenti hogy fényes arany sárgás színű izé :DD én is barnulok ez szinte a szőkék 85% százaléka így van vele. ha a töve barna akkor nincs menekvés
2015. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csingilingg84 ***** válasza:

Nekem aranyszőke-barna-vörös így keverve. A szőkét imádom, de kezd barnulni-vörösösödni, és egyáltalán nem tetszik, ezért valami ilyesmire szeretném festetni: [link]

18L

2016. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csingilingg84 ***** válasza:
Ui: ne aggódj engem is mindig hülyének néznek, pedig nem is platinaszőke vagyok... :DD
2016. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem közép szőke a hajszínem, és engem is osztály társaim mindig hülyének néznek, csak mert szőke vagyok.. Egyébként nekem is világos barna a töve, viszont valahogy nem sötétedik, hanem világosodik.. :D én szeretem :)
2016. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!