Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a karom bal-alsó...

Miért ilyen a karom bal-alsó fele? Meg állandóan pattanásos. Rendesen ápolom meg fürdök meg minden.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 23. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre szeretném én is tudni a választ, ugyan ilyen nekem is.

Mutattam bőrgyógyásznak, kaptam valamilyen löttyöt, igaz, azt az arcomra is, arcomról eltűnt, a karomon maradt.

2010. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem lehet:

- a ruháid anyagától is, amiket hordasz. Próbáld ki a 100% pamut felsőket, hátha csak ennyi a bőröd problémája.

- allergiás lehetsz valamelyik termékre, amit használsz (szappan, tusfürdő, fürdőhab, testápoló...)

- étel allergia is okozhat ilyen kiütéseket

- és volt már, akinél a mosópor/öblítő készítette ki a bőrét, amivel az anyja mosta a cuccait.

Remélem sikerül megoldani a problémád.

2010. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

13:00

Fogadjunk, hogy "túlsúlyos" vagy???!!! Nem sértésből mondom, csak én is az vagyok. :) És szerintem lehet valami köze hozzá!

2010. márc. 23. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a túlsúlytól van, az tuti... konkrétan egy gebe vagyok, mégis ugyanilyenem van... najó, durvább.... nekem még semmi se segített igazán de valami kis sárga tubusos ekcémakrémmel kenegettem barátnőmnél, és attól enyhült.. a nevét sajnos nem tudom
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!