Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell minden nap tusfürdő...

Miért kell minden nap tusfürdővel tusolni általános velekedes szerint? Miért nem sima vízzel 6x tusfürdővel 1x? Én így szoktam és tiszta vagyok,

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
A víz nem szed le mindent.
2015. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sima víz sokat nem ér szerintem, de úgy csinálod, ahogy akarod, maximum nem ülök melléd a buszon, de túléljük.


Én alapvetően vagy befekszem egy lazító fürdőbe fürdősóval/habfürdővel, vagy tusolok, akkor natúr szappannal mosom az arcom, hónaljam, altestem, lábam. A többit vagy szappanozom, vagy nem, ha sietek, akkor csak lemosom.

De jellemzően minden nap edzés van, szóval ennél kevesebbel elég érdekes lenne.

2015. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A sima víz leszedi a hónapjból az izzadtság szagot? És a lenti felefről is mindent? Én ezt nehezen tudom elhinni.
2015. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem mindig kenek tusfürdőt magamra, mert szárítja a bőrömet. Sokszor csak a hónom alját és az alfelemet mosom le tusfürdővel, a többit csak vízzel.
2016. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!