Tökéletes hajszín?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 07:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen. egyéntől függ. egy kreol típusú nőnek pl a platina szőke rém rondán áll. ugyanúgy fordítva is, egy falfehér nőnél a fekete haj nem előnyös.

sztem legtöbbször a természetes hajszín a nyerő. én eredetileg barna vagyok. minden színt próbáltam, de sajnos rájöttem,hogy a barna áll a legjobban. de hogy ne legyen olyan uncsi, 2-3 havonta aranybarnára festem. így kicsit másabb árnyalat, de mégse lászik a lenövés és természetes is.

DE láttam én is már olyat,hogy egy lány az erdetei hajával átlagos,jellegtelen. befesteti szőkére és egyből 100x jobban állt neki. szóval nem biztos,hogy az eredeti a legjobb. de nagy százaléban igen

2015. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!