Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzselé használata?

Hajzselé használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egy ötös erősségű Taft hajzselét használok, de azt veszem észre hogy nem tartja meg a hajam eléggé. Általában csak elől szoktam enyhén fel és oldalra fésülni a hajam, de ez ha megszárad sem marad így. Talán keveset nyomok rá? Vagy nem kerül mindenhova?

Illetve mennyire jó megoldás az, ha fésűre nyomnám a zselét mint a fogkrémet a kefére?


Elég ügyetlen vagyok ilyen téren sajnos mivel most használok zselét először.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. dec. 18. 18:08
 1/4 anonim válasza:

Általában úgy szokták hogy haj szállítóval fel hogy ne bukjon előre. utána taftot oldalra hogy ne essen oldalra és utána fel fésülöd középen és rá fújod a Taftot de ez attól is függ mekkora a hajad mert nekem az orromig ér és hátra fixálom haj fixáló krémmel ! De ha neked nem válik be akkor inkább habot de szerintem meg fogná az a taft csak attól függ mennyit raksz rá hogy meg minden vagy lehet túl dús a hajad azt meg ritkítani szokták szóval nem is tudom :D

Próbáld meg habbal vagy mással de a fésűre nem kell nyomni semmit :D ha nem megy akkor kérdezz meg egy fodrászt segít neked majd a bajba :D


Ha tudtam segíteni szívesen :D

2015. dec. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ráfújom? Nem lakkról van szó, hanem zseléről. :)
2015. dec. 20. 14:42
 3/4 anonim válasza:

Ja,hoppá

Akkor Taftold az jobb ! :D

2015. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, de nem feltétlen azt szeretném hogy úgy álljon a hajam mint egy felhőkarcoló, és azt sem szeretem ha megszárad a lakk. :|

Hasonló frizurát szeretnék mint ez itt:

[link]


Ha pedig jobban megnő akkor olyat mint innen a baloldali:

[link]

2015. dec. 20. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!