Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a fehérebb bőrért?

Mit tegyek a fehérebb bőrért?

Figyelt kérdés

Genetikailag kreol bőröm van, általában télen is megjegyzik, hogy "jó barna" vagyok, nyáron pedig nem egyszer megkérdezték, hogy nem vagyok-e félvér, valami spanyol vagy olasz beütéssel... Ezzel ellenben nekem a fehér bőrszín tetszik, odavagyok a hófehér bőrért - és a goth stílusért.

(Egyébként is feketére szeretném festtetni az amúgy gesztenyebarna hajamat, de barna bőrrel és fekete hajjal tartok tőle, hogy még rosszabb lesz :/ )


Tudnátok mondani tippeket, ötleteket, hogyan tehetném fehérebbé a bőrömet? Lehetséges egyáltalán, vagy mondjak le róla?.. :(

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 19. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Rovid leszek: nem lehetseges. Ha annyira goth akarsz lenni, hasznalhatsz feher pudert, de orditani fog rolad hogy alatta barna vagy, raadasul az egesz testedet csak nem puderezheted...
2015. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez genetika szóval nem nagyon

arra tudsz figyelni, hogy nyáron ne barnulj annyira, de ennyi

esetleg használhatsz egy kicsit világosabb alapozót, púdert, de sokkal nem szabad, mert különben természetellenes lesz és csúnya

2015. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ugyan ez van velem is...

A családomon belül senkinek sincs annyira kleor bőre, mint nekem, és baromira zavar.

Én egyenesen utálom a bőrszínem, hiába mondják a barátaim, hogy pedig nagyon szép, és ők is ilyet akarnak.

Sajnos nincs mit tenni, ezt kell szeretnünk.:(

2015. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 20. 09:18
 5/10 anonim válasza:
67%

van megoldás csak türelmesnek kell lenni. a megoldás pedig nem más mint a citromlé!!!!

Be kell kenni vele a bőrt, 15percig rajta hagyod, utána meleg vízzel lemosod. A hátránya hogy hetente csak 2-3 alkalommal ajánlatos használni ezt a módszert, különben a bőr nagyon érzékeny lesz. Nekem a bőrgyógyászom ajánlotta. (1hónap elteltével már lehet látni a különbséget.)

2016. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
utolsó válaszadó:bolti vagy házi citromlé?
2016. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem is ez abajom, kisebb koromban még nem nagyon zavart, de mostanában egyre többször tesznek megjegyzéseket és poénkodnak rajtam, és a származásommal. Semmi közöm az ilyen bőrárnyalatú népekhez, mégis cigányozni szoktak rajtam és ez kicsit fáj... nem mintha bajom lenne a cigányokkal csak hát mégsem vagyok az...
2016. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Èn fèlig olasz vagyok, na ès? :) Amúgy nem tudod magad kifehèrìteni... 2 àrnyalattal lehetsz vilàgosabb ha kerülöd a napot meg mit tudom èn, miket lehet most màr hasznàlni...


Utolsó, àtèrzem amit ìrtàl, mert a magyaroknak mindenki cigàny aki amúgy fèlvèr vagy kun, hajdú... stb. Szar èrzès, ha valami olyat mondanak ràd, aminek köze nincs a valósàghoz.

2017. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is kreol bőröm van és régebben utáltam az említett "cigányozás" miatt. De idővel kezdtem megszeretni, elkezdtem rendszeresen napozni így egyre barnább vagyok és nagyon-nagyon szeretem:) Az embereknek persze sosem tetszik az ami nekik van ebbe magamat is beleértve:) De mindennek van előnye is meg hátránya is. Szerintem próbálj megbarátkozni a bőrszíneddel:D Sok sikert!
2017. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
43%

És mi van akkor ha valaki roma lenne? Az baj? Jaa... hát itt persze!

Istenem milyen egy begyepesedett fura ország.

Egyébként meg milliószor szebb a barna bőr mint a sápadt fehér.. fujj!

2019. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!