Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják sokan hogy...

Miért mondják sokan hogy hülye voltam amiert levágattam a hajam?

Figyelt kérdés
Majdnem a fenekemig ert a hajam es most vállig érő es sokan mondják hogy kar érte meg hogy hulye vagyok. De miert lennék az? Azert mert mar megutáltam hogy hosszu vagy mi?

2015. dec. 21. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekik tetszett a hosszú hajad, még szokatlan az új vagy valami ilyesmi okai lehetnek

az a lényeg, hogy neked tetszen, ők meg majd megszokják

2015. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert sok embernek nem nő hátközépig érőtől hosszabbra és ha egyszer úgy döntesz, hogy megint hosszú hajat szeretnél, akkor már nem biztos, hogy sikerül megnövesztened a kívánt hosszúságra.
2015. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Akinek egészséges a haja bármeddig megtudja növeszteni,ha nem nő az azért van mert mindig letörik a vége,szóval ha olyan kedved lesz majd visszanöveszted,az a lényeg,hogy jól érezd magad a bőrödben és egy kis változástól jobban érzi magát az ember.
2015. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válaszokat.

Am volt mar le vagva a hajam csak nem Ennyire rövidre es akkor is vissza nolt.

2015. dec. 21. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem áll jól. Én is levágattam a hajamból vagy 40 cm-t és azóta is (lassan egy éve) kb hetente meghallgatom, hogy milyen jó, meg mennyire jól áll.
2015. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert alapvetően igazuk van.

A tényleg szép, dús és egészséges nagyon hosszú haj nagyon ritka, ezért különleges. A vállig érő sokkal inkább tucatfrizura, a pasik meg általában amúgy is buknak a hosszúra és különlegesre.

Megértem a helyzetedet, én is pár hete vágattam a fenékig érő hajamat vállig érőre. De én nagyon megbántam.

Persze azt úgyis te érzed, hogy milyen hajjal hogyan érzed magad. Ha neked a rövid jön csak be, akkor a többiek véleménye nem számít úgysem sokat.

27/L

2015. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják, mekkora nyűg a takaróval felérő, fenékig érő hajtömeg. Nekem is volt olyan hosszú és ultradús, még rövidebbre vágattam, mint te, mások sajnálták, pedig nagyon ronda, égett, töredezett volt. Hatalmas megkönnyebbülés volt a fejbőrömnek, amikor megszabadultam tőle.
2015. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert:

-Jól néztél ki hosszú hajjal

-Szokatlan az új

-Lehet hogy jobban néztél ki hosszú hajjal

-Szeretnének hosszú hajat

-Neked sem tetszik a rövid hajat, és ezt túl sokat hangoztatod.

-Az előbbi dolog túl sokszor történt meg

-A hosszú haj szerintük szebb


Válogass, egy pár lehetséges a sok közül :D

2015. dec. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem nem èrdekel más vèlemènye!

szintèn hosszu hajam volt.a fodrászkellèkesek mindig megjegyeztèk,hogy nekem van a vendègek közül a leghosszabb (termeszetes,nem pot)haja. aztán èv elejèn vállig èrő lett:D

most hátam közepèig èr, de úgy, hogy 3 havonta vágok belőle. de megint tervezek komolyabb hosszt vágni. nekem tetszik a változatosság,nem izgat más károgása,hogy hát hogy mertem levágatni... azért mert neki nem nő meg,nem fogom szolidaritásból hagyni:D

2015. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!