Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj (fiú) ápolására...

Hosszú haj (fiú) ápolására mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Bevalt balzsam/hajvegapolo stb otletek,a dus es toredezetlen hajhoz?:)
2015. dec. 21. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én dióolajjal szoktam bekenni a hajvégeket, kicsit még így is töredezik. Balzsamot, pedig mindig másfélét használok.


26 N

2015. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ricinus/argán/kókusz olaj. Én szoktam egy hónapban egyszer mézes pakolást is tenni rá és nagyon sokat segít puha és fényes lesz a hajam ,de nem is töredezik ami nagy szó egy fenékig érő hajnál.:)

A mézes pakolás csak annyiból áll hogy egy fél bögre mézhez 3 teáskanál vizet keverek hogy kenhetőbb legyen és a hajamon hagyom 1 órára.

2015. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Légyszi boltban elérhető, jó minőségű hajápolókat írjatok! Pl. Glisskur balzsamot próbáltam azóta,és nagyon nem vált be (rosszabb mint ha nem használom)
2015. dec. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!