Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipirosodott, pattanásos,...

Kipirosodott, pattanásos, zsíros arc, bőr, hátra mit ajánlotok? Főleg hogy pirosság eltűnjön?

Figyelt kérdés

Természetesebb módszereket jobban szeretem mint a kenceficéket, de ha valakinek van valami bevált csodaszere szíves örömest fogadom.

17/L



2015. dec. 4. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

jó kozmetikus, bőrgyógyász, olajos magvak kerülése, mint dió, mandula, mogyoró, mák, stb

és ez az a feladat, amit próbálgatással kell sajnos megoldani :(

2015. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sudocrem,kamillával való átmosás, citrommal is át törölheted, paradicsom is jó, teafa olaj, vermix,kén vagy teafaolajos szappan, tojás fehérje szárításra, sárgáját pedig néha azért szoktam, hogy kapjon vitamint....én az összeset használom, persze nem mindig meg egyszerre.Attól függ ép milyen a bőröm, mert eléggé ki tudom száni és az se jó ugye
2015. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!