Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vasalja sok lány a...

Miért vasalja sok lány a haját ha láiszik hogy tönkremegy ettől? Ennyire fontos hogy kövessék a divatot?

Figyelt kérdés
Persze megértem hogy mindemkinek más tetszik, más áll jól, be akarnak illeszkedni stb... de ha már 50 méterről látom töredezett haj, ocsmány szállkás, vattás a vége az miden csak nem szép.

2015. dec. 22. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanígy gondolom, ezért nem vasalnám ki a hajam, csak különleges alkalmakkor. Különben is jobban áll hullámosan! 16/l
2015. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
én nem vasalom a hajam, de nekem alapból is viszonylag egyenes. De amúgy azt én sem értem hogy mások miért vasalják ha ronda lesz tőle a haj. szoval mindenképpen rosszul járnak. de ha nem bírják ki hogy ne legyen szögenyenes vagy göndör, akkor így jártak..
2015. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert vannak akiknek olyan se nem egyenes se nem göndör a hajuk.Vasalás nèlkül ápolatlannak hatna.Nekem is olyan,viszont lehet kapni balzsamot ami rendbehozza a megviselt hajat.
2015. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Anyám meg dauerolta, mert akkor meg az volt a menő.


Nem neked csinálják. De ha neked jobb attól, hogy valakit támadhatsz...


Komolyan érdekel a hajuk minősége? Néha elmorzsolsz egy-egy könnycseppet, hogy ismeretlen lányok haja milyen viszontagságoknak van kitéve?

2015. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam pl olyan, hogy amelyik oldalamon alszom ott szög egyenes, a másik oldalon meg teljesen loknisan göndör. Kénytelen vagyok vasalni, különben az utcára se tudnék kimenni. 2 centis hajat meg nem vállalom be azért, mert valakinek nem tetszik, hogy törik a hajam vége.
2015. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Elmondok egy titkot, a lányok 99%a nem divatból vasalja


Én azért vasalom, mert ilyen ha nincs kivasalva:

[link]


és ilyen, ha ki van

[link]


Nem azon van a hangsúly hogy egyenes, hanem hogy sima, és fényes. Felőlem lehetne göndör is, ha az így nézne ki:

[link]


(=ugyanolyan fényes és sima lenne, és nem olyan, mint az első képen.)

2015. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

divat is egyébként az egyenes haj, de nem értem neked ez miért fáj ennyire.

én akkor vasaltam a hajam, amikor vállig ért csak. eredetileg hullámos a hajam, de ilyen rövid hajjal nekem egyenesen tetszik, ezért vasaltam. most majdnem derékig érő, ezért nem vasalom, hanem meghagyom hullámosan.

de nem is a divat a lényeg. fiúknak, lányoknak egyaránt inkább az egyenes haj szokott tetszeni.

2015. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Milyen primitív egy kérdés. Akkor még tedd fel azt is hogy miért járnak szoliba, műkörmöshöz stb. mert hogy egyik a bőrnek a másik a körömnek árt. Igaz nem minden nap, de én is vasalom mert különben úgy néznék ki mint aki jön meg megy. Sőt megsúgom hullámosítani is szoktam mostanság, hú és akkor mi van. Nem ettől fog sz*rrá törni.
2015. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Fájni éppenséggel nem fáj sőt minél több buta liba csúfítja el magát és áll be engedelmesen a sorba annál könnyeb kitünni a sok futószalag csaj között.

Egyépként meg ha valaki 3 számjegyű IQ-val olvassa el a kérdésemet az rájöhet hogy nem elsősorban a kiegyenesítésről van szó mert ha szerencsés hajtípusod van ami bírja a vasalást és nem megy tönkre akkor érthető hogy vasalod ha úgy jobban tetszik hanem arról ha valaki annak ellenére egyenesítgeti napjában többször hogy szarrá megy a haja. Egyépként meg szánalmasnak tartom azokat akik csak ezért teszik ki ennek a hajukat (bőrüket, körmüket 8-as) hogy MÁSOKNAK imponáljon. Én személy szerint bottal sem piszkálnék olyan pasit aki elvárná tőlem hogy ezzel szarakodjak.

És igen kedves 4-es néha elszomorít hogy néhány ember olyan hülye hogy képes tönkretenni a haját (gyengébbek kedvéért:ha valakinek bírja a haja és nem megy tönkre a vasalástól azokra nem vonatkozik) csakhogy divatos legyen.

6-os a ha a hajad göndören száraz és fénytelen a vasalástol nem lesz fényes (pláne mivel göndör haj álltalában száraz még ront is rajta) és mellesleg amit utoljára linkeltél az rohattul nem göndör.

2015. dec. 22. 22:37
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Elég szánalmas dolog, ha a kedved vadidegeneknek a saját életükben meghozott döntéseiktől függ.


Azt pedig megengeded a 6-osnak, hogy jobban ismerje a saját haját, mint te? Vagy mindenbe bele kell szólnod?

2015. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!