Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fessem a hajam?

Milyen színűre fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Egy picit újítani szeretnék a külsőmön ezért szeretnék új hajszínt viszont ez előtt még sosem festettem be így véleményekre lennék kíváncsi hogy mi állna neken jól mert sajnos én nem tudom el dönteni ismerősöktől meg azért nem kérdezem meg mert tudom hogy ha nekem tetszik egy frizura arra akkor is rámondják hogy jól áll ha valójában nem áll jól csak hogy ne bántsanak meg..:/ ezért gondoltam hogy megkérdezem itt olyanoktól aliket nem ismerek így talán tényleg őszinte véleményt kaphatok és nem olyat amit csak azért mondanak hogy a kedvemre tegyenek. Szóval frizurákra lennék kíváncsi amik nekem szerinterek jol allnanak.Eredetileg sötétbarna hajam van és valami ilyesmi zöldes szemem [link] meg picit enyhen barnas borom. Képeket kérnék olyan hajakról amik színe szerintetek jól állna

2015. dec. 23. 04:42
 1/6 anonim válasza:
Zőldre
2015. dec. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szőkére ne fesd, mert ahhoz az enyhén barnás bőr és zöld szem nem illik, de ki tudja, lehet jól állna az is. Szerintem barna valamelyik árnyalatával lennél a legszebb, az adottságaidhoz az illik :)
2015. dec. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ehhez a barna haj illik

ha szeretnél váltani, legyen világosabb

2015. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
próbáld először világosabb barnára
2015. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ős a világosabb barna van próbálkozz :)))
2015. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:))
2015. dec. 28. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!