Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz eltávolításához milyen...

Bajusz eltávolításához milyen krémet használjak? Ha veszek a boltban szőrtelenítő krémet, amit általában lábra használnak, és azzal szedem le, attól megerősödik?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, amiben egy amerikai modell mutatja, hogy hogyan rúzsozza ki magát, és előtte leszedi a bajuszt. Azt mondja, hogy szőrtelenítő krémet használ. De az nem csak lábra van? Vagy ha azzal csinálom, megerősödik, vagy marad nyoma? Milyen megoldások vannak még a csipeszen és a gyantán kívül?

2015. dec. 23. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is krémezni szoktam.
2015. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

èn epilátorral szoktam,de èvek utan is fáj..

olyan is van,hogy valaki kiszőkíti

más módszer nem jut eszembe

2015. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, mi a neve, de van vmi krém, arra rá van írva, hogy testre és arcra.

Nekem nem erősödött, de mondjuk ha úgyis leszeded újra-meg újra, tök mindegy, erősödik-e. Szerintem :D

2015. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmitől nem erősödik a szőr... a borotvától sem, az csak tévhit. A szőrtelenítő krém ugyanazt teszi mint a borotva, csak károsabb a bőrre/szervezetre/környezetre, mivel vegyi anyag. Legegyszerűbb és tartósabb meleggyantával leszedni. kb 300 ft egy éves adag gyanta, szóval még olcsó is.
2015. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!